OMSI 2 Add-On - Berlin X10 SPECIAL EDITION!

 
  • 1 z 6
 
K instalaci stačí počítač, na kterém spustíte OMSI 2 a rovněž je nutná plná instalace originální hry OMSI 2 (v prodeji zvlášť). Speciální edice navíc přináší kovový box obsahující spoustu drobných předmětů, ale i užitečných prvků pro příznivce série OMSI. Např. plakát v podobě podrobného zobrazení jízdního řádu včetně přesného umístění vše zastávek je vhodným doplňkem titulu i z praktického důvodu.
Cena 1 561,98 Kč bez DPH
1 890 Kč    
Kód produktu 1470
Kategorie Software
 

Titul OMSI 2 se stal za uplynulý rok jedním z nejprodávanějších titulů a dodnes je tento artikl vyhledáván uživateli PC a hráči napříč celým spektrem věkových kategorií. O simulátor autobusu v takové předloze, kterou tato série dokáže nabídnout zejména s ohledem na co možná nejrealističtější herní zážitek, je zkrátka stále značný zájem. Není proto divu, že se původní OMSI titul dočkal několika samostatných add-onů. Titul OMSI 2 nezůstává opodál a již koncem měsíce července bychom se měli dočkat add-onu Berlin X10. Tento titul ke své instalaci vyžaduje pouze OMSI 2 a nabízí tak rozšíření možností OMSI 2 na osobním počítači.

Hlavním nosným tématem tohoto add-onu je několik reálných autobusových linek v centru Berlína a právě tyto herní scénáře kladou na uživatele značné požadavky zejména s ohledem na náročnost jednotlivých linek v interaktivním městsském provozu. O nehody na těchto náročných linkách není nouze a náročnost herního zážitku je tak úzce spjata právě s náročností vycházející z přesné reprodukce hustoty provozu i náročných křižovatek ve městě Berlín.

Nový produkt Berlin X10 SPECIAL EDITION posunuje hranice možností OMSI 2 a pro největší fandy této série nám nyní tento add-on vychází ve speciální edici obsahující zcela odlišný formát balení a spoustu drobných předmětů navíc. Linka X10 defacto spojuje Zoo v Berlíně s braniborským Teltowem představující klasickou předlohu satelitního městečka umístěného 17 km od centra města Berlín. Linka je označována jako expresní s více než pětatřiceti zastávkami vyskytující se na ploše tří tarifních pásem. V kombinaci s linkami 115, 625 a 626 a dalšími 14-linkami (výběr části tras) je nový add-on zárukou dlouhé "životnosti" promítající se do šedesáti kilometrů tras a až 120 samostatných zastávek.

Základní obsah programu:

- více než 60 kilmetrů nových tratí
- reálné jízdní řády v náročném provozu
- více než 120 zastávek
- 18 různých autobusových linek (všechny linky lze jezdit)
- např.: X10, 115, 625, 626
- více než 100 nových objektů
- možnost jízdy s "double-deckerem"
- podrobný manuál

Obsah balení SPECIÁLNÍ EDICE:

- OMSI 2 ADD-ON BERLIN X10
- TIŠTĚNÝ - VYOBRAZENÝ PŘEHLED VŠECH ZASTÁVEK NA PODROBNÉM PLÁNU JÍZDNÍHO ŘÁDU (FORMÁT DIN A3)
- AUTENTICKÝ MODEL DVOUPODLAŽNÍHO AUTOBUSU VÝROBCE MAN
- SAMOSTATNÁ KLÍČENKA X10
- 6 SAMOLEPEK FORMÁTU DIN A5
- KOVOVÝ BOX SPECIÁLNÍ EDICE

Médium DVD ROM