Audio Environment - Airliner Edition X

 
  • 1 z 6
 
Audio Environment - Airliner Edition X je kompatibilní pouze s FSX. Jedná se o kompletní nahrazení nevýrazného zvukového prostředí FSX, progresívnějšími, reálnými nahrávkami vícesložkových zvuků, které lze instalovat jak do AI letounů, tak také do komerčních ad-onů, defaultních letounů FSX a freewareových souborů z Internetu. Na pevném disku je však pro tento add-on zapotřebí vyčlenit 2.7 Gb volného prostoru.
Cena 1 072,73 Kč bez DPH
1 298 Kč    
Kód produktu 850
Kategorie Specializace
 

O novém titulu Audio Environment - Airliner Edition Flight 1 říká, že nám "utrhne uši"... Pravda je taková, že se jejich originální námět v podobě kompletní přeměny zvukového doprovodu prostředí FSX může stát pro skalní letce i spottery FS jedním z předních titulů, které se vyplatí v tomto roce do simulátoru instalovat. Zvukové rozhraní simulátoru FSX rozhodně v základu nepatří mezi to nejlepší, co bychom mohli nějak výjimečně hodnotit. Zvuk je příliš strohý, není vícesložkový a není v souladu se základními parametry akustiky, vzniku i šíření vlnových délek všemi směry. Zvuk se od zdroje šíří všemi směry a je ovlivňován celou řadou fyzikálních parametrů. Lze dnes konstatovat, že většina soudobých simulátorů zvukovou složku zbytečně podceňuje, přitom právě to, co vidíme a to, co slyšíme, nejvíce ovlivňuje zážitek z létání. Grafice se mnohdy přičítá mnohem vyšší důležitost než zvuku. Přitom však platí, že tak často proklamovaný pojem "immersion" lidské smysly nejvíce ovlivní především tím, co sami slyšíme.

Audio Environment - Airliner Edition X byl vyvinut společností Turbine Sound Studios ve spolupráci s Flight 1 Software a ve vší podstatě se jedná o kompletní! upgrade zvukového enginu pro Microsoft Flight Simulator X. Pokud tedy žádáte mnohem lepší, prokreslenější i fyzikálně autentičtější zvukovou kulisu, bez ohledu zda letíte, či si hrajete na spottera, tento titul by jistě neměl ujít vaší pozornosti. Prakticky celé zvukové prostředí základní verze FSX je možné tímto produktem nahradit v podobě reálných vzorků zvuků v nejvyšší kvalitě a ve stereu. Jednotlivé zvukové vzorky jsou přiřazeny nejen AI letounům v simulátoru (včetně kompatibility nahrazení vzorků zvuků u řady komerčních add-onů letištního i letového provozu), ale také letounům, které můžete sami pilotovat, včetně jakémukoli typu letounu, který následně do simulátoru nainstalujete (platí i u freeware). Rozdíl je skutečně fenomenální a vícesložkové zvuky hrají podstatnou roli během naší pilotáže, neboť dokážou pozitivně ovlivnit i cit pro pilotáž daného letounu.  Rozdíly mezi sekvencí spouštění a letu ve výšce 30.000 stop v ekonomickém režimu pohonné jednotky, jsou opravdu značné...

Implementace vícesložkových zvuků respektující základní principy fyzikálního modelu šíření zvukových vln, výrazně oživují i letištní a letový provoz na dané destinaci, obzvlášť pokud používáte add-ony komerčních scenérií a add-ony pro letištní a letový provoz. V roli spottera, kdy sedíte na trávě a pozorujete přílety a odlety AI letounů, pak můžete zažít zcela mimořádnou proměnu rušného letiště s hřmoucími zvuky na příletech i odletech, včetně pojíždění.

Titul nějak neovlivňuje hardwarové požadavky na plynulý provoz simulátoru a díky optimalizované struktuře je vhodný pro jakýkoli typ počítače, který "unese" nároky FSX.

- kompletní řešení zvukového enginu FSX
- fyzikální engine šíření zvuku
- nahrazení vícesložkovými zvuky
- podpora AI letounů
- možnost instalace do pilotovaných letounů
- kompatibilní s komerčními add-ony
- konfigurační managerIndvidiuální přímá podpora následujícíh letounů:


- 737
- 747
- A321
- CRJ
- Learjet

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.