Rescue Pilot - Mission Pack X

 
  • 1 z 13
 
Dávka adrenalinu pro FSX v podobě interaktivních misí exceluje především invencí, realistickými provozními podmínkami každé záchranné operace, grafickou složkou, zvukem i spoustou dílčích animovaných efektů. Pokud jste spokojeni s optimálním průběhem animace FSX na Vašem počítači, pak si nemusíte lámat hlavu s hardwarovými nároky. Jsou naprosto únosné a zcela optimální. Na pevném disku si však připravte 1 GB volného prostoru. Titul je kompatibilní jak s Windows XP, tak také s Windows Vista. Letecké ovladače velmi doporučujeme (alespoň slušný joystick).
Cena 1 073,55 Kč bez DPH
1 299 Kč    
Kód produktu 664
Kategorie Specializace
 

Rescue Pilot X přináší neopakovatelnou atmosféru dějově promyšlených scénářů představující záchranné letecké operace. Nejedná se o létání pro radost, zde létáte za účelem záchrany lidských životů. Jako profesionální pilot jste součástí LZZS (Letecké zdravotnické záchranné služby) a jste tak součástí záchranného systému v roli profesionálního pilota. Rescue Pilot - Mission pack tak nabízí nejen nové livreje záchraných typů letadel a vrtulníků, se kterými se vydáte „do akce",  ale především 20 rozličných detailně propracovaných interaktivních misí záchranných operací. Pilotáž letounu je tak obohacena o adrenalinové momenty, neboť interakce každé mise je zpečetěna vynikajícím animovaným skriptováním, reálnými 3D figurami, 3D objekty, autentickými zvuky i co možná nejvěrnějším způsobem provedení záchranné operace včetně globálního provozu  a interakce piloty se záchranáři. V důsledku toho jste ponořeni do zcela jinak propracované grafické úrovně každé oblasti, ve které záchranářská operace právě probíhá. Přitom kulisa okolního světa je v reálném čase pilotáže opatřena také věrohodnou komunikací posádky s ATC. V praxi komunikaci obstarává Váš kopilot zatímco Vy se věnujete výhradně složité pilotáži - často ve velmi nepříznivých podmínkách počasí, členitém terénu, nad vodou, apod. Kopilot melduje nejen s řídícím letového provozu v prostoru, ale také zajišťuje nepřetržitou komunikaci s dalšími orgány záchranné operace např. (s lokálním střediskem řídícího centra záchranné operace, policií, personálem nemocnice, horskou službou a pobřežní hlídkou). Co je však nejzajímavější? Především invence vývojářů, kteří nejenže navrhli reálné situace záchranných operací (ty, které patří mezi nejčastější), ale zaměřili se především na jejich provedení z hlediska reálného pohledu na věc.

Interakce je mnohdy tak náročná, že se v roli pilota často můžete dostat i do stresové situace, neboť mnoho záchranných operací probíhá na hraně bezpečnosti záchranářů a jde o souboj s časem v často velmi nepříznivých podmínkách a situacích. Pokud jste si doposud mysleli, že umíte viset s vrtulníkem Jet Ranger a že přistanete na „každé poštovní známce", pak právě Rescue Pilot Vám snadno dokáže, že opak je pravdou. V praxi patří profesionální piloti LZZS mezi totální špičku ve svém oboru, neboť létání mají v krvi a ti nejlepší se mohou stát profesionálními piloty LZZS. Rescue Pilot - Mission Pack X představuje něco, o čem je zbytečné psát. Pokud máte rádi mise, můžete pro FSX získat ty nejlepší a nejpropracovanější v současné době. Titul vřele doporučujeme každému, kdo si chce ověřit své zkušenosti na letounu i vrtulníku.  Do procesu provedení každé mise patří mnoho dílčích volitelných prvků, jako např. změna denní doby, nebo atributy počasí. Dokonce je možné k letounu „reálně přijít". Pokud vás zajímají typy, které obsahují autentické livreje LZZS, pak jsou to následující:

- Bell 206 Jet Ranger
- Cessna 172 SP
- King Air
- Learjet