Buttkicker Gamer 2

 
Akce Tip Vánoce na HITS Efekt lupa
 • 1 z 6
 

Po X měsících čekání se se podařilo obnovit distribuci zařízení Buttkicker Gamer 2. Pokud máte zájem o tento produkt, objednejte si jej ještě dnes, obdržíte příští týden na vaší adrese!

Pokud chcete "cítit" letoun spodní částí těla a přiblížit se více reálným vjemům z pilotáže, Buttkicker Gamer 2 v tomto ohledu přináší "víc za mín". Resp. za pět tisíc CZK nabídne efekt výrazně překračující vaše vlastní očekávání. Nejedná se o "motion platform", nereprodukuje žádný pohyb podobně jako nákladné a finančně nelehce dostupné pohyblivé platformy, přesto dokáže nabídnout některé efekty na mnohem vyšší úrovni, než právě dosavadní pohyblivé platformy. Čitelnosti pilotáže Buttkicker Gamer 2 rozumí díky kvalitě zvukového ozvučení modulu letounu a na internetu najdete i celou řadu modfikací zvukových složek, které mohou výrazně podpořit Buttkicker Gamer 2 a posunout tak pilotáž daného letounu na mnohem vyšší realistický zážitek. Totéž se týká automotivních simulátorů - např. iRacing, Assetto Corsa, Project Cars 2, rFactor 2. Buttkicker Gamer 2 však můžete připojit nejen k PC, ale i k herním konzolám a získat tak efekty i v případě využití na herních konzolách - opět bez ohledu na to, jakou hru právě hrajete. 

Buttkicker Gamer 2 je levný a přitom nabízí víc než byste čekali. Naše zkušenosti jsou více než pozitivní a zařízení můžete snadno přichytit nejen ke kancelářské židli, ale také např. ke konstrukci vašeho domácího virtuálního koutku - tedy na jakýkoli typ "rámu konstrukce", na kterém sedíte a létáte. U Videoherní produkce bychom Buttkicker Gamer 2 mohli doporučit jak uživatelům PC, tak i uživatelům výhradně videoherních konzol.

Běžná cena 6 990 Kč
Ušetříte 400 Kč (–6 %)
Cena 5 446,28 Kč bez DPH
6 590 Kč    
Kód produktu 1225
Kategorie Vibrační platformy
 • Popis
 

Technologie "Buttkicker" je známá již celou řadu let nejen příznivcům poslechu hudby, či příznivcům domácích kin, ale také videoherním nadšencům a uživatelům letecké i motorsport simulace. V neposlední řadě toto "udělátko" vyhledávají i nadšenci 3D akčního žánru (střílečky). Buttkicker Gamer 2 svými efekty celkově přispívá většímu virtuálnímu hernímu, filmovému, či hudebnímu zážitku. Ve vší podstatě se jedná o patentovaný převodník vyzařování basových vibrací do "celého těla" s možností různorodého nastavení efektů s využitím softwarových filtrů (zesílení / zeslabení / vypnutí efektu). Softwarová filtrace, kterou lze nastavit u každé aplikace zvlášť, dokáže přizpůsobit výchozí efekt dle vlastního uvážení a v jistém rozsahu využití lze Buttkicker Gamer 2 považovat též za nejlevnější dostupný prostředek řadící se na startovní čáru tzv. "pohyblivých" platforem. Samozřejmě se nejedná o pohyblivou platformu, která by simulátor pozvedla na vyšší úroveň virtuálního zážitku v reálném čase: s optimálním nastavením však přesto dokáže Buttkicker Gamer 2 reprodukovat reálné efekty pilotáže letounu směřující zejména do zpětné vazby vycházející např. z různorodého nastavení režimu pohonné jednotky. Jednoduše řečeno: po třetí zatáčce na letištním okruhu v Cessně 172 na rychlosti 70 kts / 1200 - 1500 RPM a s vysunutými klapkami můžete pocítit specifické vibrace letounu vycházející právě z nastavení příslušného režimu pohonné jednotky (např. volnoběh, nízké otáčky, apod.)., zatímco na plný výkon se vibrace letounu zklidní a vy spodní částí těla tento efekt snadno rozpoznáte. Tento jev lze využít jako další rozměr 3D prostoru ve kterém se během letu nacházíme a do jisté míry se vhodným typem letounu i nastavením efektů intenzity převodníku basových vibrací můžete snadno rozpoznat i fázi přetažení... Rovněž pocítíte odpoutání, či tvrdé přistání. Tyto efekty, ač nepatří doslovně do roviny "pohyblivých platforem" dokážou výrazně přispět celkovým vjemům z pilotáže letounu a navíc se jedná v tomto případě o zařízení, které lze pořídit za pár tisíc CZK.

 

 • Digitální zesilovač: BKA 130-C 90 W
 • Buttkicker Gamer 2 převodník
 • převodník basových vibrací
 • mnohostranné využití
 • snadná instalace 
 • kvalitní dílenské zpracování
 • vysoká míra optimalizace a nastavení
 • kompatibilní se všem audio-systémy
 • kompatibilní s PC a konzolami
 • videohry + simulátory
 • letecké
 • automotivní
 • 3D střílečky
 • různá míra kompatibility u modelů letadel
 • dálkové ovládání součástí
 • veškeré kabely a redukce součástí
 • bohatá dokumentace
 • přichycení ke kancelářské židli
 • upevnění i ke konstrukci rámu domácího "kokpitu"
 • špičkové efekty v FSX, FSX Steam, FS 2004, P3D, X-Plane 10/11, DCS, atd...
 • špičkové efekty v iRacing, Assetto Corsa, Project Cars 1/2, Gran Turismo Sport, rFactor 1/2, Automobilista, atd...

POZN: Pro uživatele Elite Pilot v8.xx dodáváme zdarma vlastní "sound set" pro využití zařízení u všech modulů letounů.

Poznámka k využitím zařízení Buttkicker Gamer 2:

Zařízení nejčastěji figuruje v případě hraní počítačových her, poslechu hudby, domácích kin, ale též ve využití nácviku hry na bicí nástroje. Pro nás - příznivce letecké simulace - se zařízení nejvíce osvědčí u automotivních i leteckých simulátorů. Vše všech těchto případech zaznamenáte pozitivní ohlas i příznivou zpětnou uživatelskou vazbu z používání tohoto zařízení. Jediný rozdíl je v kompatibilitě intenzity vyzařování basových vibrací prostřednictvím převodníku. U některých letounů zaznamenáte nižší efekt, u jiných naopak celou škálu špičkových efektů. Vše se odvíjí od toho, jak vývojáři do simulace letounu zapracovali zvukovou složku - jednotlivé parametry, resp. nízkofrekvenční i vysokofrekvenční rozsah šíření zvukového vlnění (lépe řečeno příslušné zvukové složky/zvuku). Zvuk může být zajímavý na poslech, avšak nemusí nutně vyzařovat silný basový efekt, který by dokázal převodník rozpoznat jako intenzívní vibraci s možností volby její intenzity - tedy přizpůsobení vyzařování basových vibrací do celého těla.

Neznamená to tedy, že je tento typ zařízení automaticky kompatibilní s každým typem letounu ve shodné podobě: efekty jsou různé u různých add-onů a zatímco u některých modulů letounů budete doslova nadšeni reprodukcí basových vibrací včetně např. autentické odezvy nastavení otáček pohonné jednotky včetně např. všech defaultních letadel FSX!, u jiných typů letadel můžete cítit méně výrazné efekty. Buttkicker Gamer 2 lze připojit k jakémukoli zařízení, ve kterém jde o zvuk: ať už je to mp3 přehrávač, domácí kino, osobní počítač, nebo herní konzola. V případě automotivních simulátorů není absolutně zapotřebí cokoli dodávat. Buttkicker Gamer 2 je tím nejlepším, co lze pro závodní simulátory zakoupit.