ASA Communications Trainer: Say Again, Please

 
 
V praxi letecké frazeologie v anglickém jazyku nejde jen o to zvládnout zkoušku na ÚCL. Důležité je zvolit takovou formu interaktivní výuky, která vás poslechem dovede do cíle rychle a efektivně a zajistí tak rychlejší vstup do praxe. Vše, co se zde naučíte, oceníte především během praktického létání. Zapotřebí je rovněž zdůraznit, že Bob Gardner se na letecké "audio" zaměřuje především a tak se můžete spolehnout na to, že jeho výklad představuje nejen dostatečný zdroj teorie, ale především zdroj, který okamžitě oceníte v kokpitu vlastního letounu. Díky tomu, že se tento produkt zaměřuje na výuku formou aktivního poslechu, oceníte tento CD-ROM nejen na Vašem počítači, ale především v přehrávači Vašeho vozu během cestování za obchodem, či na dovolenou.
Cena 1 075,21 Kč bez DPH
1 301 Kč    
Kód produktu 805
Kategorie Videa
 

ASA Communications Trainer: Say Again, Please v praxi představuje nejefektivnější nástroj pro výuku letecké angličtiny a stává se tak jednoznačně ideální volbou pro všechny piloty-žáky, kteří se připravují nejen na zkoušku z angličtiny na ÚCL, ale především chtějí snadno a rychle začít komunikovat během letu v angličtině bez ohledu na to, kam letí. Produkt je defacto interaktivní PCCD-ROM, na kterém jsou uloženy reálné modelové situace k poslechu (audio), tak také doprovodná obrazová příloha - obrázky, diagramy, animace - videa, včetně výkladového doprovodného textu. PCCD-ROM tak skvěle kombinuje různorodé prostředky interaktivního výcviku, které můžete studovat jak s využitím osobního počítače PC, tak také během cest autem, vlakem, či jiným dopravním prostředkem. Audio stopy je totiž možné přehrávat v jakémkoli CD přehrávači a tím pádem se učit frazeologii prostým POSLECHEM i v době, kdy jste na cestách. Kromě přehrávače v autě, totiž můžete CD-ROM s klidem poslouchat i prostřednictvím walkmana, rádia, notebooku - přenosného počítače, apod. Autorem tohoto efektivního nástroje pro výuku angličtiny je zkušený letec, instruktor, inspektor Bob Gardner, který rovněž doporučuje k interaktivnímu kursu také tištěnou publikaci: Say again, Please (v prodeji zvlášť).

- kompletní interaktivní výuka letecké angličtiny
- vhodné pro všechny typy pilotů, žáků
- od spouštění, do vypnutí mašiny
- řízená, neřízená letiště
- detailní modelové situace
- snadný a srozumitelný výklad
- videa
- animace
- textový výklad
- audio nahrávky z reálu
- možné studovat jak na PC
- tak také na přehrávači CD
- VFR, IFR
- klasifikace vzdušného prostoru
- klasifikace poskytování služeb ŘLP

- doporučujeme v kombinaci s knihou Say again, Please
- celkem 3 datové nosiče PCCD-ROM!

 

Pokud zápasíte s angličtinou, tento typ interaktivní výuky si získal značnou oblibu jak v U.S., tak také v Evropě. Během výuky totiž nejvíce oceníte flexibilní obsah sestávající jak z reálných audio nahrávek, které si můžete přehrávat donekonečna na CD přehrávači, tak také formu výuky, kterou oceníte během studia na PC, popř. přenosném počítači - notebooku. Audio nahrávky jsou prokládány jak vydatným a srozumitelným textovým výkladem, tak také animacemi, diagramy, fotografiemi a další obrazovou přílohou. Většina zkušených instruktorů doporučuje používat tento typ interaktivní výuky ve spojení s tištěnou publikací Say Again Please (v prodeji zvlášť).

Médium PCCD ROM
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.