Pilot´s Eye TV: MALEDIVES

 
Přelet z Duesseldorfu na letiště v Male opět dokazuje vysoce kvalitní produkci Pilot´s Eye TV. Tentokrát se však můžete těšit na bonus – pětiminutový okruh na letounu Twin Otter, přímo na letišti Male a také speciální bonusy v podobě záběrů přistání vrtulníku na letišti Mnichov.
Cena 666,94 Kč bez DPH
807 Kč    
Kód produktu 770
Kategorie Videa
 

Dalším DVD videem z produkce Pilot´s Eye TV je přelet z letiště Duesseldorf v Německu na Maledivy (do Maledivské republiky), na letiště hlavního města Male. Maledivy jsou ostrovním státem na jihu Asie v Indickém oceánu. Souostroví tvoří celkem 19 korálových atolů. Maledivské souostroví v praxi představuje přes 1196 ostrovů, z nichž je obydleno pouze cca. 200. Maledivská republika je zároveň nejníže položeným státem světa a představuje jeden z nejluxusnějších turistických rájů. Ihned po vzletu pokračujeme na jih přes KUMI T1 na Frankfurt. Po změně kursu na Vídeň máme možnost sledovat úžasně prokreslený romantický červený horizont nabízející záběry, které můžeme vidět jen v hollywoodských filmech.  Nad východním Tureckem dochází k dalšímu výkladu funkce avioniky, systémů Airbusu A330 a také nadchází čas pro občerstvení posádky. Během tohoto přeletu kapián věnuje značnou pozornost navigačním přístrojům v kabině letounu a podrobně informuje diváka o skutečnosti, proč nás doprovází další dopravní letoun tak dlohou dobu přímo 600 metrů pod námi. Jose Moser nás informuje o cenách kerosenu, zatímco Stefan se připravuje na přiblížení (přistání na letišti v Male). Přistání na letiště v Male je pro piloty rutinní záležitost, neboť dráha samotná (je pouze jedna) je již z poměrně značné vzdálenosti jasným orientačním bodem, který připomíná „letadlovou loď", kterou na moři zkrátka nemůžete minout. Bezprostředně po přistání se nám však jako bonus nabízí pětiminutový vyhlídkový let do blízkého okolí na letounu Twin Otter (aero taxi maledivské společnosti), který sám pilotuje i náš kapitán Joe Moser.

- 6 nezávislých kamer
- Airbus A330-200
- FULL HD
- PAL
- 90 minut letu
- anglické titulky
- Speciální bonusy

I v tomto případě budete překvapeni kvalitním zpracováním, scénářem a hlavně nabídkou včetně volby zajímavé destinace. Navíc máme na tomto DVD k dispozici několik bonusů, přičemž přesednutí z Airbusu do malého letounu Twin Otter za účelem okruhu na letišti v Male, považujeme za přínosné obohacení celého dokumentu.

V PŘÍPADĚ ZÁJMU O TOTO VIDEO V HD NA BLU-RAY DATOVÉM NOSIČI, nás kontaktujte obratem!

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.