Pilot´s Eye TV: NORDPOL

 
  • 1 z 3
 
Severní pól z kokpitu Airbusu A330-200 (D-ALPG) se nevidí příliš často a mezi DVD dokumenty z prostředí pilotáže dopravních letounů je právě tento defacto unikátní produkcí. Produkce Pilot´s Eye.tv navíc nabízí kompletní pohled pouze z kabiny letounu (z kokpitu) a navíc s využitím šesti nezávisle umístěných kamer.
Cena 666,94 Kč bez DPH
807 Kč    
Kód produktu 752
Kategorie Videa
 

Další DVD video z produkce Pilot´s Eye.tv nabízí možnost zažít neopakovatelný let Airbusu A330-200 (D-ALPG) z Dusseldorfu nad Severní pól. Samotný let začíná velmi brzy ráno a Severní pól je od Dusseldorfu v tomto případě (A330) vzdálen celých 6 hodin letu. Letu se zúčastnilo téměř 300 cestujících a celým letem nás provází zkušený kapitán Joe Moser s kopilotem Saschou Mertens. Dokument je opět pořízen výhradně z kokpitu letounu Airbus, takže máme na dohled jak ovládání letounu během celého letu, tak také radiokomunikaci s řídícími letového provozu a unikátní záběry na pohled do scenérie. Vzlet probíhá z dráhy 05R přes Hamburg, Dánsko, Švédsko přímo k ostrovům Špicberky. Nakonec nejsou podmínky počasí pro přelet, který by mohl odhalit Severní pól příliš pozitivní (sněžení, mlha), přesto se však na poslední chvíli mračna rozpouštění a nabízí se tak nádherný pohled na celé Špicberky. Po několika zatáčkách přímo nad pólem se na horizontu konečně objevuje východní pobřeží Grónska. Jakmile opouštíme pobřeží Islandu máme možnost pozorovat výběžky Skotské pevniny zahalené do červené barvy.

- Airbus A330-200
- 6 kamer
- HD kvalita
- kompletní přelet z kokpitu
- radiokomunikace
- 82 minut letu (střihy)
- titulky v angličtině
- mluvené slovo v němčině
- 16:9
- STEREO
- PAL

Tento DVD dokument nad ostatními vyniká především tím, že nabízí pohled na pilotáž letounu Airbus A330-200 a veškeré záběry jsou pořízeny přímo z kokpitu a to včetně pohledů na okolní scenérii. Pokud vás oslovila řada DVD videí z produkce Pilot´s Eye.tv, pak rozhodně zvolte další díl, neboť stejně jako v případě předchozích titulů se i v tomto můžete spolehnout jak na vysokou kvalitu obsahu, tak také kvalitu zpracování včetně HD rozlišení.

V PŘÍPADĚ ZÁJMU O TOTO VIDEO V HD NA BLU-RAY DATOVÉM NOSIČI, nás kontaktujte obratem!

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.