Pilot´s Eye TV: TOKYO

 
Přelet z Vídně na destinaci Tokyo je zajímavý tím, že nám opět předkládá praktickou pilotáž Boeingu 777 spolu s možností zažít unikátní záběry též do scenérie během přeletu. Natočen je jak vzlet, tak také přistání na letiště v Tokyu. Doporučujeme všem příznivcům pilotáže dopravních letounů a také příznivcům vyhlídek z pohledu dopravních letounů.
Cena 666,94 Kč bez DPH
807 Kč    
Kód produktu 769
Kategorie Videa
 

Další DVD video z produkce Pilot´s Eye TV nám nabízí přelet z letiště ve Vídni až do země vycházejícího slunce - Tokia. Opět nás očekává celkem 6 nezávisle umístěných kamer, aby nám neušla jediná vteřina letu jak z pohledu na práci v kokpitu, tak z pohledu na scenérii počas celého letu. Přelet je tentokrát uskutečněn na letounu Boeing 777 (Austrian Airlines). Krátce po vzletu probíhá radikomunikace přeladění frekvence z Vídně na Bratislavu.

Tentokrát si však produkce Pilot´s Eye TV pro své příznivce poprvé v historii připravila speciální bonus, kterým je vzhlet z dráhy 34 (VIE). Samotný vzlet je totiž divákovi nabídnut ze tří různých perspektiv umístěných kamer (přímo z kokpitu, ze spotterského stanoviště poblíž dráhy a také přímo z pohledu řídící věže). Let opět probíhá za jasného počasí s vynikající dohledností, což byl i záměr tohoto přeletu za účelem vyhlídkových podmínek počasí. Během letu můžeme zažít též úžasné setkání s boeingem 747, který letí velmi blízko přímo pod Boeingem 777. V tomto případě se opět jedná o bonus, který se tu a tam podaří natočit právě prostřednictvím produkce Pilot´s Eye TV.

- 6 nezávislých kamer
- 3 kamery během vzletu
- Boeing 777
- FULL HD
- 90 MINUT
- PAL
- anglické titulky

Během letu nás kapitán i kopilot současně provázejí výkladem o pilotáži letounu B777 a objasňují tak základní obrazec avionického uspořádání 777. Co je zobrazeno na obou displejích a jaká tlačítka pilot používá během letu nejčastěji? Bližší popis směřuje též k objasnění funkce výškoměru včetně automatického převodu ze stop na metry.  Proto, abychom měli lepší kontrolu nad letem i nad segmentem oblasti, nad kterou se právě nacházíme, přináší nám produkce Pilot´s Eye TV vestavbu v podobě pohyblivé mapy a GPS včetně implementace texturování povrchu ve fotorealistickém režimu Google Earh. Během vyklesávání na cílovou destinaci s následným přiblížením nám poskytuje kapitán Strahammer mnoho zajímavých informací o Asii včetně kultury, historie a současně též moderních a technicky vyspělých trendů zasahující defacto každou činnost člověka. Význačnám bodem bude pro nás např. Tokyo Tower, který si můžeme během letu prohlédnout velmi z blízka.

V PŘÍPADĚ ZÁJMU O TOTO VIDEO V HD NA BLU-RAY DATOVÉM NOSIČI, nás kontaktujte obratem!

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.