Pilot´s Eye TV: ALPS WIEN - BARCELONA

 
Přelet z Vídně do Barcelony za účelem vyhlídkového letu s ideálním počasím nabízí možnost na vlastní oči vidět též nejznámější alpské vrcholky. Dachstein nebo Matterhorn z pohledu dopravního A321. Video doporučujeme každému příznivci dopravních strojů za účelem dozvědět se něco víc o pilotáži samotného letounu i provedení celého letu z pohledu šéfpilota i ko-pilota a zažít též neopakovatelné záběry charakterizující každý přelet jako samostatný vyhlídkový let. Video je tudíž vhodné pro ty, kteří mají rádi nejen létání.
Cena 666,94 Kč bez DPH
807 Kč    
Kód produktu 768
Kategorie Videa
 

Produkce Pilot´s Eye TV nabízí unikátní pohled na pilotáž dopravního letounu přímo z kokpitu a navíc jsou tyto jedinečné záběry pořízeny vždy v souvislosti s velmi zajímavým přeletem z hlediska volby odletové i příletové destinace.  Přelet ze severu na jih nám nabízí možnost shlédnout alpské vrcholky z pohledu kokpitu dopravního letunu. Vše začíná na letišti ve Vídni, odkud se posádka v podobě kapitána Hanse Klikoviche a co-pilota Cornelie Ollinger chystá navštívit letiště v Barceloně (BCN) s letounem Austrian Airlines A321. Kromě standardního přeletu zosobňující jak výklad pilotáže A321 přímo z kokpitu včetně detailních záběrů na přístroje, si během letu šéfpilot Hans Klikoviche vyžádá letět ve výšce 7 km za účelem ideální vyhlídky počas celé doby letu. Díky možnosti letět poměrně nízko snadno rozpoznáte na první pohled famózní alpské vrcholky: Oetscher, Dachstein, Groccglockner, Kaiser Mountains, Zugspitze, Matterhorn a především Mont-Blanc a to z velmi blízké vzdálenosti. Během téměř 90 minut tak poznáme řadu předních alpských vrcholů včetně doprovodného komentáře.

- přelet zVIE na BCN
- Airbus A321 z kokpitu
- 6 nezávislých kamer
- FULL HD rozlišení
- originální radiokomunikace
- detailní komentář i výklad
- vyhlídkové počasí
- alspké vrcholky
- přistání i vzlet
- popis avioniky a ovládání
- 90 minut času
- anglické titulky
- PAL DVD HD verze

Pilot´s Eye TV série proslula především nenudným doprovodem během pilotáže dopravního stroje především díky tomu, že kromě samotného popisu ovládání včetně avioniky a kromě možnosti shlédnout vzlet i přistání, je každé DVD této série zajímavé také volbami destinací a až vyhlídkovým charakterem každého přeletu. Nejedná se tedy pouze o strohý výklad ovládání A321 z kokpitu letounu, ale také o to vidět během letu zajímavou scenérii a navštívit též neméně zajímavé destinace.

V PŘÍPADĚ ZÁJMU O TOTO VIDEO V HD NA BLU-RAY DATOVÉM NOSIČI, nás kontaktujte obratem!

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.