Automotivní PROGRAM A+

 
 • 1 z 10
 

PROGRAM A+ nabízí zážitek v trvání 90-ti minut jízdy.

Automotivní simulátor nabízí zážitek každému příznivci závodního ježdění. Nabízí vám možnost vyzkoušet si jaké to je řídit auto, závodní speciál, či monopost v simulovaném prostředí reálných tratí i licencovaných vozů. Simulátor je osazen manuálními ovladači typu volant se třemi pedály (spojkový pedál, brzdový pedál, plynový pedál), samostatné sekvenční řazení pod volantem a také možnost využít klasického manuálního řazení s využitím H-pattern řadící páky. Volant nabízí dynamickou zpětnou vazbu. Simulátor je zároveň osazen prostředky virtuální reality (Oculus Rift CV1) a také plně funkční pohyblivou platformou, která dokáže zprostředkovat věrohodný zážitek z jízdy v každém okamžiku. 

Cena 1 314,05 Kč bez DPH
1 590 Kč    
Kód produktu 21797
Kategorie Automotivní a Letecký simulátor VR + D-BOX
 

Počítačové hry současnosti nabízejí možnost vyžití prakticky v každé oblasti. Automotivní simulátory nejsou výjimkou a s odstupem času se dostaly na vysokou úroveň zasahující i reálnou oblast jak z hlediska vývoje daného vozu, jeho nastavení, tak i jako studijní materiál pro piloty (jezdce), kteří mají dnes možnost na osobním počítači využít automotivní simulace za účelem seznámení se s charakteristikou každého závodního oválu, či okruhu včetně možnosti vyladit nastavení vozu pro danou trať.

Stejně tak jako v leteckém průmyslu i v automotivním průmyslu hlavní roli hrají peníze (efektivní využití simulátorů šetří finance, urychluje vývoj a výzkum nových technologií, akceleruje zařazení nových technologií do sériově vyráběných vozů a v neposlední řadě slouží k výcviku závodních jezdců, kteří mají dnes možnost trénovat na pokročilých simulátorech za zlomek ceny a ještě získávají naprosto zřetelnou zpětnou vazbu o tom, jak se jejich vůz na trati bude chovat a jakou strategii plánování zastávek mohou s přihlédnutím k proměnlivým podmínkám, zvolit.

Pokud si chcete vyzkoušet vlastnosti automotivního simulátoru s pohyblivou platformou, nabízíme vám tuto možnost. Na výběr máte celou řadu laserem skenovaných tratí, u kterých platí, že každý centimetr v simulátoru odpovídá skutečnosti a to nejen v případě reálného měřítka, poměrů vzdáleností, realistického horizontu, 3D objektů na trati včetně reálně vyhlížejícího horizontu v každém okamžiku, ale též v případě povrchu a elevační charakteristiky trati. Na výběr je k dispozici mnoho licencovaných vozů i monopostů, závodních speciálů, či supersportů. Záleží pouze na vás jakou trať a vůz zvolíte.

Simulátor je osazen pohyblivou platformou D-BOX sestávající ze tří samostatných aktuátorů a je vyladěn pro maximální zážitek z jízdy v reálném čase s využitím prostředků virtuální reality (Oculus Rift CV1). K řízení slouží volant se třemi pedály s možnost sekvenčního i manuálního řazení. Zpětná vazba je v reálném čase přenášena do sedačky pilota díky plnohodnotné fci pohyblivé platformy i zpětné vazby ovládání volantu. Díky skloubení pohyblivé platformy s prostředky VR, získáváte maximální zpětnou vazbu bhem řízení vozu a v každé vteřině jízdy můžete mít vůz plně pod kontrolou. Díky virtuální realitě sedíte ve skutečném voze na skutečné tratis v měřítku 1:1. 

POZN: V případě, že se vám z virtuální reality dělá nevolno, je možné Oculus CV1 nahradit obrazovkou umožňující rozlišení 1920 x 1080 (FULL HD) s úhlopříčkou 125 cm, která je vám k dispozici kdykoli to uznáte za vhodné. 

Součástí naší nabídky je zaškolení – tedy objasnění ovládání vozu, či monopostu, včetně ovládání programu, abyste měli možnost za své peníze vyzkoušet více různých vozů i tratí. Jednotlivých programů se může účastnit vždy jeden jezdec, pokud přijdete ve dvojici, můžete se na simulátoru v daném časovém úseku též vystřídat a podělit se tak o celovou částku.

 • automotivní simulátor s pohyblivou platformou D-BOX
 • tři samostatné aktuátory pohyblivé platformy
 • volant se třemi pedály
 • volant v podobě samostatného modu pro ovládání monopostů
 • sekvenční řazení pod volantem
 • manuální řazení s využitím H-pattern řadící páky
 • VR technologie s využitím Oculus Rift CV1
 • pohodlná sedačka s pasy
 • možnost přizpůsobení ergonometrie simulátoru výšky postavy
 • možnost využít FULL HD TV (1920 x 1080) v případě, že se vám z VR dělá nevolno
 • reálné trati (laserem skenované)
 • reálné licencované vozy a monoposty
 • reálná fyzika 

 

POZN: Simulátor lze přizpůsobit dovednostem uživatele a pokud nevládnete schopností řídit vůz zcela samostatně, k dispozici je po celou dobu zkušený instruktor, který zajistí jak podporu, ovládání programu, tak také nastavení sedačky. 

DBOX_simracing_brochure

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.