Letecký program A+

 
 • 1 z 5
 

PROGRAM A+ nabízí zážitek v trvání 90-ti minut pilotáže.

Nabízíme všem příznivcům letecké simulace letecký simulátor, který je vybaven ovládacími prvky v uspořádání HOTAS, leteckými pedály a současně též pohyblivou platformou D-BOX s využitím VR technologie za použití Oculus Rift CV1.

Program vám nabízí vám možnost vyzkoušet si pilotáž civilních letounů, bojových letounů, vrtulníků v reálném prostředí s podporou zcela reálného zážitku z pilotáže. Simulátor je zároveň osazen prostředky virtuální reality (Oculus Rift CV1) a také plně funkční pohyblivou platformou, která dokáže zprostředkovat věrohodný zážitek v každém okamžiku. V případě, že se Vám z VR dělá nevolno, je možné využití 127 cm 2D zobrazení na externím kanálu HD TV.  

Cena 1 314,05 Kč bez DPH
1 590 Kč    
Kód produktu 22874
Kategorie Automotivní a Letecký simulátor VR + D-BOX
 

Počítačové hry současnosti nabízejí možnost vyžití prakticky v každé oblasti. Letecké simulátory nejsou výjimkou a s odstupem času se dostaly na vysokou úroveň zasahující i reálnou oblast se zachováním nízkých pořizovacích nákladů. Simulátor v uspořádání, který nabízíme k vyzkoušení, či kondičnímu létání do pohody vám snadno ukáže, co dnes dokáže letecká simulace v případě, že jsou všechny (HW + SW) vyladěny do maximálně realistické roviny. Program může posloužit všem příznivcům letecké simulace bez ohledu na zkušenosti. Pokud však např. máte nastudovanou pilotáž Mi-8 a chcete si to samé vyzkoušet ve zcela reálném prostředí fyziky, toto je rozhodně volba, kterou byste si neměli nechat ujít. Pohyblivá platforma je naprogramována pro každý model letounu, vrtulníku zvlášť a poskytuje tak ultimativní zpětnou vazbu v každé vteřině letu. S využitím Oculus CV1 si tak můžete být jistí, že pilotujete reálný vrtulník, reálný letoun prakticky bez omezení. 

Simulátor je osazen pohyblivou platformou D-BOX sestávající ze tří samostatných aktuátorů a je vyladěn pro maximální zážitek pro každý model letounu, vrtulníku zvlášťa to zejména se zachováním reálné fyziky letu. 

POZN: V případě, že se vám z virtuální reality dělá nevolno, je možné Oculus CV1 nahradit obrazovkou umožňující rozlišení 1920 x 1080 (FULL HD) s úhlopříčkou 125 cm, která je vám k dispozici kdykoli to uznáte za vhodné. 

Součástí naší nabídky je zaškolení – tedy objasnění ovládání, naprogramování základních ovládacích fcí na HOTASu, včetně ovládání programu, abyste měli možnost za své peníze vyzkoušet jak pevné křídlo, tak např. též rotor. Letu se může účastnit vždy jednotlivec, pokud přijdete ve dvojici, můžete se na simulátoru v daném časovém úseku též vystřídat a podělit se tak o celovou částku i letovou dobu.

 • letecký simulátor s pohyblivou platformou D-BOX
 • tři samostatné aktuátory pohyblivé platformy
 • reálné ovládací prvky v uspořádání HOTAS (joystick + plynová páka)
 • DCL knipl pro případ, že chcete reálné ovládání cykliky u vrtulníku (volitelná položka)
 • letecké pedály s diferenčními brzdami
 • vyhřívaná sedačka :-)
 • VR technologie s využitím Oculus Rift CV1
 • pohodlná sedačka s pasy s možností přizpůsobení
 • možnost využít FULL HD TV (1920 x 1080) v případě, že se vám z VR dělá nevolno
 • reálné simulované prostředí pro bojové i civilní letouny a vrtulníky
 • zcela autentické vlivy reálné fyziky programované pro využití daného modelu s pohyblivou platformou D-BOX (neporovnatelně vysoká úroveň zpětné odezvy v reálném čase)  

 

POZN: Simulátor lze přizpůsobit dovednostem uživatele a pokud nevládnete schopností ovládat letoun, vrtulník zcela samostatně, k dispozici je po celou dobu zkušený instruktor, který zajistí potřebnou asistenci. Výhoda simulátoru však spočívá v dokonalém souznění fyziky, virtuální reality, pohyblivé platformy. V tomto směru jsme např.  v případě vrtulníků využili zkušenosti o programování pohyblivé platformy, která je využívána u profesionálních certifikovaných simulátorů. Naše praxe z reálu i leteckých simulátorů vás snadno přesvědčí o tom, že lze létat v reálném prostředí i doma, záleží však pouze jen na nastavení a definitivním vyladění všech prvků pro co možná nejrealističtější zážitek. 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.