D4P Cosmetic Bag

 
  • 1 z 2
 
D4P značka přináší na trh též příruční malé zavazadlo - necesér, jež je určeno pro toaletní potřeby. Využití směřuje do častého cestování s nutností přenocovat v cílové destinaci. Celkový elegantní design a vnitřní využití variabilního prostoru plní roli i pro možnost uskladnění osobních dokladů, neboť samotný vzhled této toaletní brašny tzv. necesér z exteriéru naštěstí nepřipomíná.
Cena 570,25 Kč bez DPH
690 Kč    
Kód produktu 1094
Kategorie Brašny
 

Rakouský výrobce D4P myslí především na potřebnou výbavu pilotů pro cestování letadlem i vrtulníkem. Faktem je, že většina výrobků D4P směřuje do všeobecné roviny cestování a je pravdou, že zejména brašny tohoto výrobce oceníte ikdyž nevlastníte pilotní licenci. Brašny jsou vhodné pro jakýkoli typ cestování a vzhledem k vysoké kvalitě výrobků a vysoké užitkové hodnotě  ale především na cestování jakýmkoli dopravním prostředkem. Přesně takový typ výrobku je kosmetická příruční brašna pro toaletní potřeby Cosmetic Bag, tzv. necesér. Jedná se o malé cestovní zavaadlo malého objemu sloužící pro uložení nejběžnějších - zejména toaletních potřeb. Pokud často cestujete a stále řešíte do čeho dát pastu na zuby, kartáček a aspirin, Cosmetic bag plní roli dokonale ať už cestujete vlakem, autem nebo letadlem.

- necesér pro toaletní potřeby
- variabilní vnitřní využití prostoru
- oddělené přepážky
- malý objem
- nízká hmotnost
- uzavírací mechanismus (zdrhovadlo)
- samostatná kapsa i pro osobní doklady
- elegantní vzhled = nejen jako necesér

Necesér z dílny D4P s charakteristickým logem D4P volí piloti i nepiloti bez ohledu jakým způsobem cestují. Pokud jste si oblíbili tuto značku na poli příručních brašen, tento typ zavazadla nelze vynechat ať už cestujete kamkoliv.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.