D4P Cosmetic Bag

 
  • 1 z 2
 
D4P značka přináší na trh též příruční malé zavazadlo - necesér, jež je určeno pro toaletní potřeby. Využití směřuje do častého cestování s nutností přenocovat v cílové destinaci. Celkový elegantní design a vnitřní využití variabilního prostoru plní roli i pro možnost uskladnění osobních dokladů, neboť samotný vzhled této toaletní brašny tzv. necesér z exteriéru naštěstí nepřipomíná.
Cena 570,25 Kč bez DPH
690 Kč    
Kód produktu 1094
Kategorie Brašny
 

Rakouský výrobce D4P myslí především na potřebnou výbavu pilotů pro cestování letadlem i vrtulníkem. Faktem je, že většina výrobků D4P směřuje do všeobecné roviny cestování a je pravdou, že zejména brašny tohoto výrobce oceníte ikdyž nevlastníte pilotní licenci. Brašny jsou vhodné pro jakýkoli typ cestování a vzhledem k vysoké kvalitě výrobků a vysoké užitkové hodnotě  ale především na cestování jakýmkoli dopravním prostředkem. Přesně takový typ výrobku je kosmetická příruční brašna pro toaletní potřeby Cosmetic Bag, tzv. necesér. Jedná se o malé cestovní zavaadlo malého objemu sloužící pro uložení nejběžnějších - zejména toaletních potřeb. Pokud často cestujete a stále řešíte do čeho dát pastu na zuby, kartáček a aspirin, Cosmetic bag plní roli dokonale ať už cestujete vlakem, autem nebo letadlem.

- necesér pro toaletní potřeby
- variabilní vnitřní využití prostoru
- oddělené přepážky
- malý objem
- nízká hmotnost
- uzavírací mechanismus (zdrhovadlo)
- samostatná kapsa i pro osobní doklady
- elegantní vzhled = nejen jako necesér

Necesér z dílny D4P s charakteristickým logem D4P volí piloti i nepiloti bez ohledu jakým způsobem cestují. Pokud jste si oblíbili tuto značku na poli příručních brašen, tento typ zavazadla nelze vynechat ať už cestujete kamkoliv.