D4P Cover Docubag BLACK

 
 
Ergonomicky velmi prostorné příruční zavazadlo na doklady. Navrženo přímo pro piloty, avšak vzhledem k nezávislému řešení vnitřního prostoru je možné Docubag použít i pro každodenní doklady včetně uložení klíčů, platebních karet a všech potřeb, bez kterých zkrátka každý den z domu nemůžeme vyjet. D4P v tomto případě myslel i na povrchovou úpravu a zjemněný nylon nabízí jak příjemnou povrchovou úpravu, tak také snadnou údržbu a životnost výrobku. Díky většímu formátu přivítáte možnost uložit do tohoto příručního zavazadla i větší typy zápisníků letů.
Cena 487,60 Kč bez DPH
590 Kč    
Kód produktu 795
Kategorie Brašny
 

Pokud stále přemýšlíte nad tím, kam uložit osobní doklady a doklady související s létáním, pak právě Cover Docubag BLACK výrobce D4P může být vhodnou volbou pro toto využití. Na letiště většina přijíždí autem a osobní doklady včetně peněžní hotovosti, platebních karet většinou ukládáme na místo mimo doklady, které jsou určeny pro létání včetně zápisníku letů. Docubag myslí na to, uložit vše na jednom místě a mít tak po ruce nejen pilotní licenci, ale také peněžní hotovost, popř. platební kartu. Totéž se týká psacích potřeb, které lze uložit do této příruční tašky a mít tak veškeré doklady pohromadě. Cover Docubag BLACK je vyroben z odolného nylonu, avšak s vlastní povrchovou úpravou. Kromě toho se tento typ příručního zavazadla dodává nyní ve větším formátu zajišťující snadné uložení i větších zápisníků letů (např. výrobce Jeppesen).

- vhodné příruční zavazadlo na doklady
- vhodné pro uložení zápisníků letů
- podporuje i větší formáty zápisníků letů

- vhodné pro létání i použití mimo letiště
- prostor pro jakýkoli zápisník letů
- tři nezávislé přepážky
- držáky na tužky
- uzavírání na zip (vnitřní prostor)
- uzavírání na suchý zip (externí)
- černé provedení
- kvalitní materiál
- odlehčený materiálvelikost: 31 x 21 cm (nyní ve větší velikosti vhodné i pro větší typy zápisníků letů - např. od výrobce Jepepsen)

D4P Cover Docubag BLACK překvapí především ideální členitým prostorem využití. Uložíte do něj všechny potřebné doklady včetně pěněženky, vizitek, platebních karet, zápisníků letů, apod. Kvalita materiálu a značka D4P navíc nabízí standardní elegantní řešení a pokud preferujete výrobky D4P, Docubag vás rozhodně nezklame.