iPad Case With Bluetooth Keyboard

 
  • 1 z 3
 
Ergonomické pouzdro v řešení "tři v jednom" v podobě koženého pouzdra, bezdrátové klávesnici a desktopového stojanu. Vhodné pro cestování všemi dopravními prostředky.
Cena 1 158,33 Kč bez DPH
1 401,58 Kč    
Kód produktu 1115
Kategorie Brašny
 

Pokud vás iPad (1,2) doprovází na cestách nejen v letadle, můžete využít jeho speciální ochranu v podobě "tři v jednom" představující kožené pouzdro, desktopový stojan a bezdrátovou silikonovou klávesnici využívající technologické konektivity bluetooth. Ve vší podstatě se jedná o univerzální pouzdro na cesty pro všechny uživatele iPadů, kteří vyžadují co možná neefektivnější a zároveň nejúspornější řešení za účelem možnosti vykonávat práci na iPadu během náročného cestování. Díky bluetooth klávesnici dojde ke konektivitě klávesnice s iPadem během několika málo vteřin. Stojan určený pro využití na klíně, ale i na stole zajistí stabilní možnost ergonomického využití displeje během práce. Samotné pouzdro je z pravé kůže a kromě ochrany iPadu v něm zůstává uložena též bezdrátová klávesnice. V "offline" modu je tak iPad vždy dokonale chráněn a navíc v kompaktním - na prostor - nenáročném "balení".

 

- ideální řešení "mini desktopu" pro iPad
- kožené pouzdro pro iPad (1,2)
- bezdrátová silikonová klávesnice (bluetooth) 
- vestavěný stojan určený pro práci na stole i v terénu

V praxi se jedná o mini desktop pro iPad 1,2 pro cestování. Baterie pro klávesnici je součástí (výdrž 46 hodin) a klávesnice je odolná proti prachu a rovněž odolává vnějšímmu mechanickému poškození během náročných přesunů. Výhoda "mini desktopu" spočívá v ergonomii řešení a hlavně kompaktním pouzdru, které nezabírá mnoho prostoru a přitom umožňuje efektivní práci na iPadu během cestování.