Jeppesen Premium Flight Case - Black

 
  • 1 z 2
 
Nejluxusnější kufr pro profesionální piloty. Vhodný též pro každodenní cestování nejen letounem za účelem obchodních cest. Zavazadlo se vyrábí ručně přímo v Německu a v tomto směru se tedy jedná o prémiový produkt za prémiovou cenu. Volba vhodná pro skutečné letce zakládající si na značce, stylu i dlouhodobé životnosti a hlavně precizním provedení v každém ohledu využití zavazadla.
Cena 7 075 Kč bez DPH
8 560,75 Kč    
Kód produktu 948
Kategorie Brašny
 

Jeppesen Premium Flight Case - Black je klasické příruční zavazadlo za účelem cestování nejen letadlem. Jedná se o prémiový produkt značky Jeppesen a v tomto případě lze tedy očekávat nejvyšší možnou kvalitu zosobňující především vysoce ceněné a kvalitní materiály, konstrukční provedení, ergonomické řešení vnitřního prostoru, celkovou odlehčenost zavazadla, i skladnost. Důležitým prvkem je též teleskopická rukojeť, jenž je vhodná zejména v době, když cestujete na delší vzdálenosti a jste odkázáni na pronajímání dopravních prostředků, integrované městské dopravy, apod.

- prémiový výrobek Jeppesen
- pravá kůže (2mm)
- celokožené provedeční
- vysoce kvalitní mechanismus uzamčení
- odlehčená a odolná kolečka základny zavazadla
- variabilní vnitřní prostor
- několik samostatných vnějších kapes
- kovové prvky
- odlehčená konstrukce
- vyrobeno v Německu (ruční výroba)

Jeppesen Premium Flight Case - Black je vhodný jako luxusní dárek pro dopravní piloty, popř. profesionální, komerční piloty vyžadující pro každodenní létání skladné příruční zavazadlo nejvyšší možné kvality.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.