Jeppesen Premium Flight Case - Black

 
  • 1 z 2
 
Nejluxusnější kufr pro profesionální piloty. Vhodný též pro každodenní cestování nejen letounem za účelem obchodních cest. Zavazadlo se vyrábí ručně přímo v Německu a v tomto směru se tedy jedná o prémiový produkt za prémiovou cenu. Volba vhodná pro skutečné letce zakládající si na značce, stylu i dlouhodobé životnosti a hlavně precizním provedení v každém ohledu využití zavazadla.
Cena 7 075 Kč bez DPH
8 560,75 Kč    
Kód produktu 948
Kategorie Brašny
 

Jeppesen Premium Flight Case - Black je klasické příruční zavazadlo za účelem cestování nejen letadlem. Jedná se o prémiový produkt značky Jeppesen a v tomto případě lze tedy očekávat nejvyšší možnou kvalitu zosobňující především vysoce ceněné a kvalitní materiály, konstrukční provedení, ergonomické řešení vnitřního prostoru, celkovou odlehčenost zavazadla, i skladnost. Důležitým prvkem je též teleskopická rukojeť, jenž je vhodná zejména v době, když cestujete na delší vzdálenosti a jste odkázáni na pronajímání dopravních prostředků, integrované městské dopravy, apod.

- prémiový výrobek Jeppesen
- pravá kůže (2mm)
- celokožené provedeční
- vysoce kvalitní mechanismus uzamčení
- odlehčená a odolná kolečka základny zavazadla
- variabilní vnitřní prostor
- několik samostatných vnějších kapes
- kovové prvky
- odlehčená konstrukce
- vyrobeno v Německu (ruční výroba)

Jeppesen Premium Flight Case - Black je vhodný jako luxusní dárek pro dopravní piloty, popř. profesionální, komerční piloty vyžadující pro každodenní létání skladné příruční zavazadlo nejvyšší možné kvality.