Lightspeed Markham Bag

 
  • 1 z 5
 
Výrobce Lightspeed nabízí příznivcům špičkových náhlavních souprav Lightspeed zachování stylu i v případě volby příručního zavazadla pro každodenní létání. Vyšší cena znamená vyšší kvalitu a je jisté, že tento typ brašny zvolí především náročnější typy letců vyžadující maximální kvalitu materiálu i zpracování.
Cena 6 520,66 Kč bez DPH
7 890 Kč    
Kód produktu 1469
Kategorie Brašny
 

Precizní brašna výrobce náhlavních souprav Lightspeed dokáže skvěle vystihnout podstatu příručního zavazadla pro létání. Vysoká kvalita brašny je dána zejména volbou materiálu, neboť celá brašna je z pravé vepřovicové usně. Ačkoliv je vepřovicová useň méně kvalitní než hovězina, na poli výrobků vyžadující dlouhodobou trvanlivost, stabilitu a hlavně odolnost, patří mezi nejrozšířenější zejména díky tomu, že vepřovice má jinou strukturu a menší tloušťku. Brašna tak není příliš těžká a přesto je vyrobena z pravé kůže. Navíc menší tloušťka zaručuje i tvárnost kůže a splňuje i častý požadavek na celkovou skladnost.

Brašna výrobce Lightspeed je navržena takovým způsobem, aby dokázala současně pojmout vše, co k dnešnímu létání potřebujeme. Kromě dokladů, drobných předmětů se v ní najde dostatek prostoru jak na klasický způsob navigace v podobě tištěných mapových podkladů, tak i na prostředky EFB (Electronic Flight Bag). Hlavní část vnitřního prostoru je vyčleněna pro rozměrnější výbavu (sluchátka, GPS, popř další rozměrnější předměty).Tištěné podklady včetně zápisníku letů přitom mají vymezenou vlastní vnitřní přepážku, aby nedošlo k poškození, či ohýbání. Tištěné podklaedy si tak zachovávají stále svůj původní tvar. EFB prostředky můžete rovněž, dle potřeby, oddělit samostatnou přepážkou a mít tak stále iPad uložen zvlášť. Vnější kapsy (uzavíratelné - zdrhovadlem) myslí především na ty předměty, které potřebujeme mít neustále po ruce - ať už se jedná o doklady, klíče, záložní COM (ručku), nebo mobilní telefon Záleží na vás jakým způsobem vnější kapsy využijete. Vnější i vnitří kapsy je možné uzavřít zdrhovadlem a tím zajistit maximální ochranu i před vnějšími vlivy.

Brašna je celkově vhodná pro každodenní přelety, ale skvěle se osvědčuje i nad rámec létání za účelem cestování.

Materiál: pravá vepřovicová useň
Barva: tmavohnědá
Rozměry: 31 x 14 x 24 cm
Záruka: 12 měsíců