Otterbox Latch iPad/iPad2 Carry Case

 
  • 1 z 9
 
Komplexní řešení ukotvení iPadu, iPadu2, Motoroly XOOM za účelem ergonomického použití během jakékoli činnosti. Pouzdro ukotvení můžete snadno využít jako nákoleník v letadle a bezprostředně po přistání a přesunu do vozu, použijete iPad jako "kino" na cestě domů, což potěší zejména ty nejmladší, pro rodiče málokdy znavené, někdy i nervózní členy rodiny na zadních sedadlech. :-).
Cena 1 158,33 Kč bez DPH
1 401,58 Kč    
Kód produktu 1113
Kategorie Brašny
 

Otterbox Latch iPad/iPad2 Carry Case je ultimátivní řešení pro majitele populárních iPadů. O iPad je v současné době zájem mezi letci napříč všech kvalifikací, neboť iPad v rovině letectví představuje výrazný posun v oblasti automatizace a managementu kokpitu z hlediska navigace. iPad jakoby byl navržen pro létání. K dispozici je celá řada zajímavých softwarových utitilit, pokročilých softwarových aplikací směřujících do zjednodušení navigace, ale též do systému správy map v elektronické podobě. Mapy v digitální podobě jsou tak po ruce prakticky okamžitě a ve vysokém rozlišení. Použití iPadu v letadle s sebou nutně přináší poptávku na nejrůznější "udělátka" - nejen nákoleníky! Dnes přinášíme příznivcům iPadů unikátní řešení v podobě ergonomicky mnohostranně využitelného pouzdra pro široké spektrum využití iPadu prakticky v jakékoli oblasti práce, záabavy, cestování.

iPad je výkonný nástroj, avšak stále dost náchylný na mechanické opotřebení, poškození v náročnějších podmínkách využití. Otterbox přináší řešení pro mnohostranné využití iPadu pro cestování v jakékoli podobě bez ohledu na to, zda budete nocovat pod křídlem letounu, ve stanu, autě, či hotelu. Letíte s dětmi, které se na zadním sedadle vždycky jen nudí? Otterbox je řešení. Jedete na dovolenou Range Roverem plném dětí, které chtějí právě sledovat oblíbené epizody Tom & Jerry? Otterbox je i v tomto případě ideální volbou. Jste inženýr pracující v náročném terénu? Jste obchodní cestující, anebo se zkrátka chystáte v sóle na rybářskou dovolenou a iPad samozřejmě berete s sebou? Otterbox Latch iPad/iPad2 Carry Case dokáže uspokojit každého uživatele, přičemž nejvíce myslí na to, aby byl iPad vždy špičkově chráněn a současně přinášel ergonomickou dostupnost ovládání v každé situaci.

Kompatibilní:

- Apple iPad
- Apple iPad2
- Motorola XOOM
- možnost použití bez ochranného pouzdra


Podrobnosti:

- pevný nylon
- snadná údržba
- nastavitelné elastické pasy
- nastavitelné pasy pro zavěšení
- nastavitelné pasy pro stabilizaci
- překryt displeje (nepřízeň počasí)

Řešení (ukotvení):

- cestování letadlem
- cestování autem
- pěší turistiku (kempování)
- inženýrské práce v terénu

Ergonomie pouzdra zasahuje každou oblast a např. možnost stabilizace za chůze, či překryt displeje, který okamžitě zakryje iPad před nečekanou nepřízní počasí, znamená pouze několik "vychytávek", které toto pouzdro v praxi zvládá bez sebemenšího zaváhání. Nejvíce uvítáte možnost snadného využití iPadu v autě, letadle, ale např. i během kempování či pěší turistiky.