G1 Top Gun „MAVERICK" Jacket (+original patches) - letecká bunda

 
  • 1 z 2
 

Každému pilotovi se líbí letecké bundy. Jsou originální, vypadají velmi dobře, skvěle se nosí a vydrží věky. Zařadit originál do nabídky High In The Sky považujeme docela za úspěch. Pokud vyžadujete stoprocentní originál, zvolte G1 se záplatami. Díky vysoké kvalitě i požadavkům na výrobu, si můžete být jisti, že se Vám investice vrátí v podobě bundy, která přežije Vás i Vaše děti.

Cena 32 231,40 Kč bez DPH
39 000 Kč    
Kód produktu 660
Kategorie Bundy, Trika
 

G1 Top Gun „MAVERICK" Jacket představuje originální koženou leteckou bundu vyrobenou přímo v U.S. Tento model byl do výroby zaveden koncem roku 1930, jako oficiální letecká bunda pro U.S. Navy a U.S. Marine Corp piloty. I když si možná myslíte, že se jedná pouze o „image", opak je pravdou. Právě u námořních letců bylo cílem vyrobit a zavést do provozu takovou bundu, která by splňovala náročné požadavky profesionálních vojenských pilotů. Prvním z požadavků bylo použití jemných a odolných materiálů, trvanlivost a snadná pohyblivost v notoricky stísněném kokpitu včetně požadavku dosáhnout bez námahy na všechny ovládací prvky v kokpitu. Mezi další důležitý prvek byla schopnost pilota v této bundě bez problémů plavat ve studeném moři. Hlavní požadavek tudíž směřuje k pohybu bez omezení. Této vize výrobce docílil speiciálními výstuhami v oblasti ramenou přecházející postupně přes záda až na pas. Použití špičkové kozinky zajišťuje možnost pohybu, lehkost a jemnost provedení a vynikající ohebnost a odolnost kúže v ohybech a na nejvíce namáhaných místech.  Límec (zapínací) z nejčistší ovčí vlny, je velmi jemný a rovněž odolný vúči dlouhodobému používání. Na bundě jsou umístěny dvě velmi prostorné kapsy (opět originál „USN" se zúženými spodními hranami), s možností zajištění patentními knoflíky. Vložka z hedvábné tkaniny a speciální zip „USN" zajistí teplo ve vzduchu i na zemi během každého ročního období.

Bunda je velmi vhodná pro celoroční nošení, neboť je velmi lehká a je možné ji nosit jak na svetr, tak na triko. Díky bezproblémovému pohybu je možné ji používat i během jízdy v autě, je ideální na celoroční nošení prakticky kamkoli a hlavně se vám osvědčí ve stísněných kabinách letounů GA během náročnějších podmínek počasí.

V neposlední řadě se jedná o originál, který byl použit v americkém filmu TOP GUN, ve kterém hlavní roli hrál Tom Cruise „létající" tehdy na F-14. Tomu odpovídá i počet, umístění a obsah originálních záplat, které patří z hlediska CENY této kožené bundy mezi raritu - to nejcennější, proto tedy v tomto případě vyšší cena. Pokud chcete bundu „TOP GUN", toto je nejpřesnější originální exemplář. Vzhledem k dovozu přímo od výrobce z U.S., jsou náklady na dovoz, dopravu i pojištění včetně celní deklarace poměrně vysoké, nicméně i přes tuto skutečnost zachováváme nejnižší možnou doporučenou prodejní cenu včetně DPH. Nejčastěji volíme pro dovoz osvědčené a nejběžnější velikosti L, XL - pro chlapy s běžnou postavou. Pro obří muže - vazby, je možné individuálně dovézt i model XXL.

Použití materiálu: stoprocentní kozinka, hedvábná tkanina, ovčí vlna
Originál: US Navy „TOP GUN"
Záplaty: originální umístění, počet i obsah (TOP GUN „MAVERICK")
Barva: hnědá
Velikost: L, XL (další velikosti možností - individuální dovoz)
Výhody: neodiskutovatelná trvanlivost, životnost výrobku, odolnost, pohodlí

POZN: Pro přesný typ velikosti zasíláme nákres, na který je třeba zakreslit přesné míry postavy za účelem zajištění stoprocentně přesné velikosti slučující se s konstitucí postavy zákazníka.

Další informace týkající se dovozu:

Součástí cenové relace: DPH, CLO na dovoz textilu, pojištění zásilky, dopravné z U.S. 
Doba dodání: 10-14 dní od objednání
Platební podmínky: platba předem v plné výši

Více fotek této bundy jsme připravili zde (starší novinka)