Vintage Instrument Coasters

 
 
Celkem 6 podšálků s dobovým podkladem instrumentace historických letounů. Kvalitní materiál zaručuje bezproblémovou trvanlivost výrobku a odolnosti proti vodě i nárazu.
Cena 735,54 Kč bez DPH
890 Kč    
Kód produktu 851
Kategorie Doplňky
 

Pokud se rozhodujete pro vhodný typ dárku pro své nejbližší a preferujete téma letectví, podšálky patří v našem sortimentu mezi žádané zboží. Vzhledem ke skutečnosti, že je o tento druh zboží zájem, rozšířili jsme tak naši nabídku o set šesti podšálků s podtextem instrumentace historických letounů. Dobové přístroje jsou patrné na první pohled a skvěle tak mohou doplnit pracovní stůl u kávovaru, popř. kuchyni v domácnosti. Set obsahuje celkem 6 palubních přístrojů v následující skladbě:

- rychloměr (mph)
- umělý horizont
- výškoměr (ft)
- radiokompas
- inklinometr (zatáčkoměr)
- variometr

Podšálky jsou vyrobeny v Kanadě a odolávají jak nárazům, poškození, opotřebení především díky volbě kombinace plastu s upraveným polystyrenem s podkladem pryže.

- plast
- upravený polystyren
- protiskluz - pryž


velikost podšálku : 8.5 x 8.5 cm

Podšálky s tématem instrumentace historických letounů láká především ty, kteří se v práci neobejdou bez témat letectví. Milovníci kávy ale i jiných nápojů tak svůj pracovní stůl mohou obohatit o další vzácný prvek připomínající všem naše vysněné hobby.