Seznamovací let

 
  • 1 z 15
 

Neumíte létat? Chcete začít doma s nějakým simulátorem a nevíte jak na to? Bojíte se cestovat dopravními letouny?

Seznamovací let je specificky připravený kurz pro nepiloty, popř. naprosté začátečníky ať již v reálu, či na civilních leteckých simulátorech typu desktop. Program je určen všem těm, kteří mají zájem o to seznámit se s naprostými základy ovládání letounu. Zkrátka nevíte prakticky nic a chcete získat takové dovednosti, které by vám pomohly lépe pochopit, jak se letoun ovládá a proč vlastně letí. Získáte tak dostatečné zkušenosti, teoretické znalosti i základní dovednosti pro váš vlastní desktopový simulátor u vás doma, popř. se vám více "otevřou" dveře do reálného světa aviatiky ať již zůstanete čistě jen u simulátorů, anebo se přece jen odhodláte a zkusíte reálný výcvik. Z tohoto kurzu nemusíte mít žádné obavy a není potřeba ani žádných zkušeností - vítáme ty klienty, kteří naopak mají naprosto nulové zkušenosti s létáním, anebo uživatele, kteří mají na svém domácím simulátoru zažívají spíše "peklo", než požitek z létání. 

Program je zajímavý i pro ty, kteří cestují dopravním letounem a mají obavy z létání (z nejrůznějších důvodů). Pro ně je zde připraven jednoduchý výklad o tom, proč není nutné se bát létat a že létání je defato nejbezpečnější oblastí přepravy. 

Cena 2 388,43 Kč bez DPH
2 890 Kč    
Kód produktu 22765
Kategorie ELITE BATD
 


Osnova seznamovacího letu:

  • seznamovací let pro nepiloty a naprosté začátečníky
  • program je určen pro klienty s nulovými zkušenostmi se simulátory, či reálem
  • je vhodný i pro začátečníky, kteří chtějí doma používat letecký simulátor
  • je vhodný i pro ty, kteří cestují dopravním letounem a bojí se létání
  • získáte jak teoretické znalosti, tak i praktické dovednosti
  • kurz sestává ze dvou částí (teorie, praxe) 
  • nemusíte se obávat absolutně ničeho
  • můžete přijít s kamarády
  • užijete si létání a ještě se naučíte něco nového

1.2 hodin teorie, 1.5 letová hodina na simulátoru
 
 
Vhodné pro všechny zájemce s nulovými zkušenostmi s létáním, vhodné pro ty, kteří se bojí cestovat dopravním letounem (např. musíte kvůli práci, či dovoleným často a opakovaně cestovat např.  Boeingem/Airbusem a máte strach z létání).

Zkrátka se dozvíte spoustu zajímavých a užitečných informací a ještě si zalétáte na simulátoru. Nemusíte se obávat vůbec ničeho, nemusíte umět vůbec nic. Instruktor se o vás komfortně postará v každé situaci. Program je vhodný i pro dvojici (např. pár), či dva kamarády. V takovém případě se např. o celkovou částku můžete rozdělit a zalétat si oba/obě. 
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.