CH PRO THROTTLE USB

 
 

Pro Throttle USB představuje ideální volbu pro ovládání plynu v bojových leteckých simulátorech. Jeho levorué držení nejlépe odpovídá přípusti ze stíhacího letounu F-16. Produkt je kompatibilní s operačím systémem Windows (Windows 98, 98ME, 2000, XP, Vista).

Cena 4 537,19 Kč bez DPH
5 490 Kč    
Kód produktu 235
Kategorie Hardware
 
Plynová páka je v praxi stejně důležitá jako kvalitní nožní řízení - tedy pedály. CH Products ve své nabídce nyní na trh uvádí inovativní plynovou páku s označením CH Pro Throttle USB. Klasické provedení v základních atributech vychází z plynu stíhačky F-16. Model je vhodný pro jakýkoli letecký simulátor, ve kterém velmi nutně a hlavně citlivě potřebujete ovládat tah motoru. Model se vyznačuje pokročilou ergonomií vycházející z požadavků virtuálních pilotů a profesionálních letců s držením v levé ruce. Plynová páka má mnoho nových funkcí a oproti původní CH Pro Throttle nabízí mnohem více strategicky umístěných tlačítek, která je možné okamžitě programovat. Celkem můžete naprogramovat až 141 funkcí s možností přepínat mezi jednotlivými programovými režimy- Jednotlivé mody jsou navíc rozlišeny diodou, což zaručuje přehlednost v každé situaci. Kromě dvou čtyřsměrových kloboučků se vám navíc nabízí osmisměrový klobouček, jehož využití však můžete optimalizovat též do čtyř směrů - s využitím podpůrného software. Produkt se velmi snadno instaluje a připojuje se na USB port- Prostě jen zapojíte plynovou páku do USB slotu a můžete začít okamžitě létat.

Páka nevyžaduje propojení s klávesnicí a tím pádem impulsy a detekce naprogramovaných funkcí probíhá skutečně velmi rychle. Plynovou páku je možné kombinovat s jakýmkoli dalším ovladačem, doporučeny jsou ovladače z dílny CH (jakon např. Pro Pedals USB, F-16 Fighterstick USB, 568 Combatstick USB). Plynová páka CH Pro Throttle USB se nejlépe hodí pro letecké simulace (bojové, civilní), ve kterých vyžadujete precizní ovládání a mnoho naprogramovaných funkcí. Ideální využití lze aplikovat nejvíce v bojových leteckých simulátorech.

Levoruké držení, dokonalá ergonomie, pevné provedení a špičkový design. Celkem 3 POV kloboučky, joystick, kterým ovládáte jednotlivé mody a další libovolně programovatelná tlačítka, jsou velmi dobře strategicky umístěna. Model zaručuje kompatibilitu s ostatními joysticky různých výrobců, nicméně doporučeny jsou značkové joysticky a berany firmy CH Products, protože právě ve spojení s těmito ovladači, docílíte maximálního uspokojení. Plynová páka má 5 stop dlouhý kabel, což vám zaručuje bezproblémové připojení i v nepřístupném prostoru vašeho pracoviště, virtuálního desktopového kokpitu (počítač vzdálen od ovládání).
 
  • V ceně produktu je pozáruční servis