Ear Force® PX21 - Chat & Stereo Amplified Gaming Headset

 
  • 1 z 10
 
Ear Force® PX21 - Chat & Stereo Amplified Gaming Headset považujeme na High In The Sky za jasnou volbu ONLINE náhlavní soupravy v soudobých videohrách i simulátorech. Pokud létáte ONLINE tento headset můžete považovat za stoprocentní produkt nabízející jak maximálně vysokou kvalitu zvuku (poslech, zdvih modulace), tak i další možnosti výrazně obohacující možnost poslechu při zachování komunikace v reálném čase.
Cena 2 390 Kč bez DPH
2 891,90 Kč    
Kód produktu 1085
Kategorie Hardware
 

Náhlavní soupravy pro videohry a letecké simulátory jsou v poslední době značně žádaným artiklem zejména kvůli ONLINE využití. Přitom pouze pár skutečně kvalitních výrobců nabízí náhlavní soupravy, které se technologiemi promítající se do kvality zvuku (poslechu) i hlasové modulace (použití mikrofonu) jen minimálně přibližují profesionálním náhlavním soupravám, které se používají v reálné aviatice. Pokud hrajete videohry, létáte na simulátoru ONLINE (IVAO/VATSIM) a chcete si pořídit co možná nejlepší technologii na trhu, Turtle Beach je značka, která patří mezi nejlepší na světě právě v oblasti videoherního průmyslu. Tuto značku jsme zařadili do distribuce z toho důvodu, že se v ČR ve skutečnosti vysoce kvalitní náhlavní souprava nedá sehnat. Prakticky neexistuje na soudobém trhu maximální kvalita nabízející nejvyšší možnou užitkovou hodnotu při zachování optimální cenové relace. Turtle Beach Ear Force® PX21 - Chat & Stereo Amplified Gaming Headset jsem si osobně vyzkoušel koncem minulého roku v Anglii, kdy jsem navštívil přátele za účelem tréninkových jízd na reálném voze Lotus Caterham. Tehdy jsme měli po celoodpoledním ježdění možnost vyzkoušet simulátor Gran Turismo 5 (PS3) a iRacing (PC) a právě Ear Force® PX21 - Chat & Stereo Amplified Gaming Headset byl součástí simulátorového testu. Jen po pár minutách mi bylo jasné, že je tento headset naprosto neporovnatelný s tím, co jsem doposud používal a okamžitě jsem zjistil, že je to právě Turtle Beach, který musí být součástí nabídky pro letecké desktopové simulátory.

Headset lze připojit na herní konzolu PS3, XBOX 360 a obě konzoly podporuje se stoprocentní kompatibilitou v HD kvalitě zvuku. Totéž ovšem platí i v případě, kdy Turtle Beach zapojíte na PC a v tomto případě jsou možnosti využití naprosto extrémní jak ve videohrách, tak samozřejmě především v simulátorech. Možnost využít mikrofon s velmi citlivým zdvihem modulace, možnost volby poslechu ve stereu, či DSS a hlavně možnost využití speciální úrovně basů včetně deaktivace hlasové modulace jednoduchým vypnutím mikrofonu přímo na ovladači. Jednoduše řečeno tento USB headset je ideální volbou pro simulátory všech typů včetně ONLINE létání VATSIM.

- USB náhlavní souprava
- vlastní zesilovač
- samostatný ovladač
- PS3, XBOX360, PC kompatibilní
- špičková kvalita poslechu
- volitelná úroveň hlasitosti
- volitelná úroveň basů
- volitelná úroveň zdvihu modulace
- možnost okamžitého vypnutí mike (MUTE)
- HD rozlišení zvuku
- STEREO
- DSS
- nezávislé ovládání hlasitostí zdroje zvuku
- vyčerpávající dokumentace
- snadná obsluha
- jednoduchá instalace

Turtle Beach PX-21 se vyznačuje maximální užitkovou hodnotou a svými funkcemi nejvíce směřuje právě do oblasti ONLINE využití. Když létáte ONLINE, popř. hrajete online videohry, či jiné simulátory, potřebujete se vždy spolehnout na kvalitu poslechu se zachováním poslechu během chatování. V tomto smyslu je důležité, abychom oba kanály mohli přizpůsobit vlastnímu prahu sluchu takovým způsobem, abychom měli požitek ze zvuků hry/simulátoru a ještě k tomu měli možnost dobře slyšet i komunikaci v případě, že používáme mikrofon. Modulaci i poslech lze nezávisle nastavit a totéž se týká i zvukových zdrojů. Nastavit hlasitost pro odposlech komunikace a mít možnost současně nastavit hlasitost zvuků simulátoru/hry je to nejdůležitější pro optimální zážitek. STEREO popř. DSS, popř. úroveň basů lze rovněž volit přímo díky ovladači bez nutnosti měnit tato nastavení v systému.


Originální manuál v .PDF si můžete stáhnout ZDE: