ELITE Evolution Helicopter Flight Control Unit (Eurocopter AS350 collective) - EHFCU

 
  • 1 z 6
 

EHFCU vyřeší všechny vaše problémy s ovládáním vrtulníku na jakémkoli letovém simulátoru, který používáte na PC nebo Apple. Špičkové ergonomické vlastnosti, možnosti nastavení, přizpůsobení vzdálenosti pedálů a hlavně vynikající dílenské zpracování (švýcarská značka ELITE) znamená nekompromisní dohled nad letem vrtulníku. Vhodné jak pro FS (např. se simulátorem Dodosim), tak pro X-Plane 9 & 10, tak samozřejmě pro samostatné programové řešení ELITE. Možnosti zařízení oceníte však také na simulátoru DCS: Blackshark, popř. v jakékoli další videohře (ARMA). Zařízení je též vhodné pro ovládání letounů (např. warbirdů), neboť řízení kolektivu můžete vyjmout. Pokud tedy létáte warbirdy, stíhací letouny, EHFCU vás i v tomto směru nemůže zklamat. Stoprocentní konektivita a plná kompatibilita dle průmyslového standardu HID pracuje báječně jak na počítačích třídy PC, tak i Apple (plug & play].

Cena 78 512,40 Kč bez DPH
95 000 Kč    
Kód produktu 1185
Kategorie Hardware
 

 

ELITE Evolution Helicopter Flight Control Unit (ve zkratce EHFCU) je samostatná sdružená otevřená platforma řízení vrtulníků plně kompatibilní se všemi soudobými simulátory vrtulníků. Pokud tedy létáte Microsoft Flight Simulator, X-Plane 10, popř. jakýkoli jiný typ leteckého simulátoru (např. též DCS: Blackshark), popř. ELITE, je tento ovladač plně kompatibilní dle standardu HID COMPLIANT USB a to jak s operačními systémy třídy Windows, tak také Apple. Konektivita a úplná kompatipbilita EHFCU tedy počítá se všemi soudobými o budoucími leteckými simulátory a to dokonce i videohrami - např. ARMA používá EHFCU jako možnost vstupního/výstupního zařízení pro ovládání vrtulníku. Splňuje tedy průmyslový standard HID pro operační systémy na počítačích PC a Apple. Programování EHFCU z hlediska přiřazení os, či tlačítek na knipl se tedy meze nekladou. Naprogramovat lze libovolná tlačítka, která jsou v daném programu (simulátoru) k dispozici.

Zařízení sdružuje klasické ovládání vrtulníku v podobě cykliky, kolektivu i anti-torque pedálů. Platforma je opatřena polstrovaným stylovým křeslem a nabízí též úplné ergonomické přizpůsobení vzdálenosti pedálů dle výšky postavy (posuv pedálů). Součástí je protiskluzová povrchová úprava, plně programovatelná tlačítka cykliky a možnost volby tří verzí kolektivu (generický s podporou nastavení tuhosti kolektivu, kolektiv ve stylu vrtulníku Eurocopter AS350 /hydraulic dump button/ s podporou nastavení tuhosti kolektivu), a Bell 206 RealStart kolektiv. EHFCU je tedy dodáván ve třech samostatných verzích lišící se koncovou pořizovací cenou právě v závislosti na volbě typu kolektivního řízení.

 

- komplexní sdružený ovladač pro řízení vrtulníků
- cyklika, kolektiv, anti-torque pedály
- polstrované křeslo
- protiskluzová porvrchová úprava podlahy
- možnost přizpůsobení vzdálenosti pedálů
- vysoká kvalita dílenského zpracování švýcarské značky ELITE
- vysoká úroveň ergonomie
- volba materiálů reflektující realitu
- USB připojení (plug & play)
- Windows & Apple kompatibilní
- HID průmyslový standard konektivity v OS
- kompatibilita se všemi simulátory i videohrami
- možnost použití i pro pevné křído
- možnost vyjmutí kolektivu
- nastavení citlivosti kolektivu i cykliky (dampening)
- dodáváme tři verze kolektivu (generický, AS350, Bell 206)
- možnost programového rozšíření  - ELITE (FAA, CASA, JAA)
- servisní zázemí v ČR
- technická podpora v ČR
- řešení rozšíření simulátoru na klíč

- EUROCOPTER AS350 KOLEKTIV SOUČÁSTÍ (EHFCU s kolektivem generickým nebo Bell 206 v prodeji zvlášť).

Dodací lhůta: 1 - 2 týdny
Cena sdružuje veškeré dovozní náklady - dopravné, pojištění, celní poplatky, DPH ve výši 21 %

 

Tuto verzi výrobku s označením (Eurocopter AS350) dodáváme s variantou kolektivu AS350 reflektující standard Eurocopteru. Osazení s generickým kolektivem, či kolektivem vrtulníku Bell 206 je v prodeji zvlášť v samostatných verzích EHFCU. EHFCU lze modulově rozšířit o další hadrwarové vybavení a software až na platformu plně certifikovaného simulátoru schváleného pro certifikovaný výcvik pilotů vrtulníiků dle standardů FAA, CASA (v prodeji zvlášť). Na vyžádání poskytujeme více fotografií e-mailem.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.