F-16 FIGHTERSTICK USB

 
  • 1 z 2
 

F-16 Fighterstick USB je zejména vhodný pro bojové letecké simulátory, neboť nabízí nadstandardní výbavu z hlediska počtu osazených funkcí v reálném čase. Tak jako každý ovladač CH i tento oceňujeme především díky možnosti programování nelineárního průběhu křivek, což oceníte u velmi realistických simulátorů součanosti. Produkt je kompatibilní s operačním systémem Windows (Wiindows 98, 98ME, 2000, XP, Vista).

Cena 4 950,41 Kč bez DPH
5 990 Kč    
Kód produktu 143
Kategorie Hardware
 
Pro bojové letecké simulátory můžeme doporučit ergonomicky laděný a velmi pokročilý produkt z dílny CH Products, určený zejména právě pro bojové letové simulátory. Bojové letové simulátory složitější úrovně vyžadují kvalitní řízení, přičemž základem je co možná nejvhodnější joystick. CH F-16 Fighterstick USB splňuje náročné požadavky virtuálních pilotů pro ergonomické ovládání bojového letounu v každé fázi pilotáže. Fighterstick zcela podporuje digitální architekturu USB a jeho koncept, využití a možnost programování s využitím editoru CH Control Manager, vychází z precizních předpokladů a zkušeností inženýrů CH Products. Produkt je samozřejmě vyráběn přímo v U.S.. Fighterstick USB se velmi snadno instaluje, automaticky se detekuje a plně spolupracuje s platformami operačních systémů Windows. Kromě toho, že lze Fighterstick instalovat příslušným driverem - součást balení (CD), je možné jej rovněž plně programovat a editovat s využitím editoru CH Control Manager, díky nemuž můžete současně ovládat VŠECHNY připojené CH periferie a vyladit v případě nutnosti též nelineární průběh křivek pro každý typ letounu.

Kromě trimovacích potenciometrů, obsahuje též potenciometr plynu (na základně joysticku). Pokud budete joystick programovat v Control manažeru, můžete využít jeho rozšířených hostujících možností v případě připojení dalších periferií CH Products. V praxi to znamená, že lze Fighterstick programovat přímo s využitím indikací tří žárovek LED (umístěny na základně joysticku). Joystick je osazen třemi základními tlačítky, obsahuje osmisměrový programovatelný klobouček POV HAT a obsahuje celkem 3 čtyřsměrové kloboučky HAT - rovněž programovatelné.

F-16 Fighterstick se ovládá naprosto plynule a vyniká svou stabilní citlivostí a digitální autokalibrací. Poslední testy, které jsme absolvovali v komplexním uspořádání CH HOTAS (CH F-16 Fighterstick USB, CH Pro Throttle USB, CH Pro Pedals USB), potvrdily maximální satisfakci a stoprocentní využití tohoto joysticku pro komplexní ovládání bojových letadel složitých a realistických simulátorů jako např: (Falcon 4.0, Flanker 2.5, Korea, apod). Vzhledem k velmi nadstandardní výbavě však tento joystick vollí i řada uživatelů FS (FS 2004, FSX).
Tento model je vhodný zejména pro virtuální piloty upřednostňující bojové letové simulátory. Svou ergonomií a maximální integrací multifunkčního ovládání řady přiřazených funkcí, je Fighterstick USB dnes jeden z nevyspělejších produktů pro programový desktopový výcvik. Pevná a rozměrná základna, desítky spínačů, plná podpora přímého programování CM a další možná integrace ostatních USB periferiferií CH, zaručuje jeho každodenní a dlouholeté užívání bez sebemenší ztráty kontroly nad řízením simulovaného letounu! Ideální pro každý bojový letový simulátor současnosti!
 
POZN: Vyšší cena joysticku je dána kvalitou ovladačů CH. Každý ovladač CH je prakticky nezničitelný a nutná údržba je nutná až po cca. 6-ti letech používání.  V tomto případě dokážeme zajistit i pozáruční servis a na všechny ovladače CH z naší nabídky poskytujeme možnost repasování výrobků s další garancí běžné záruky dvou let. Jedná se tedy o ovladač, který je prakticky nezničitelný a slouží dobře i 10+ let bez jediného problému.  
 
  • V ceně produktu je pozáruční servis