FLIGHT SIM YOKE USB

 
 • 1 z 3
 

Flight Sim Yoke USB patří mezi špičku, kterou ocení především ti, kteří létají s reálnými letouny. Na trhu neexistuje lepší "joystick" za únosnou cenu pro civilní letecké simulace! Oceníte především to, jakým způsobem byla technologie ovládání klasických letadel všeobecného letectví převedena do ovladače pro letecké simulátory. Díky možnosti ovládat úhel náběhu bez pevného středu, dokážete naprosto přesně létat i ve fázi, kdy letoun není vytrimován (vyvážen). Klesavé zatáčky na rychlosti včetně snadného ladění rychlosti klesání, nejlépe definují jedinečnou architekturu výrobce CH PRODUCTS. Produkt kompatibilní s většinou operačních systému Windows (včetně Windows 98, 98ME, 2000, XP, Vista, 7, 8, 10).

Cena 5 694,21 Kč bez DPH
6 890 Kč    
Kód produktu 155
Kategorie Hardware
 
Pokud se snažíte využít civilní letecký simulátor jako prostředek reálného výcviku, tento model je pro vás nejvhodnější. Nejenže se jedná o jeden z nejlepších yoků řady CH Products, jeho vyšší cena znamená zejména mnoho strategicky umístěných tlačítek a tři odlišená táhla, která využijete při ovládání plynu, směsi, či nastavení vrtule a replika ovládání úhlu náběhu BEZ PEVNÉHO STŘEDU. 

Opět se jedná o repliku vycházející z hlediska provedení především z reálných modelů CESSNA, PIPER. Podporuje platformu operačních systémů Windows včetně Windows Vista, platformu Macintosh a je koncipován na připojení USB. Digitální architektura USB je navíc rozšířena o možnosti softwarového řízení beranů prostřednictvím aplikace Control Manager. Díky tomu je možné programovat nejen jednotlivá tlačítka, ale také osy včetně možnosti využít nelineárního průběhu křivek (velmi ceněno v reálné aviatice). Díky tomuto přístupu je dnes tento model nejprodávanějším z produktové řady CH PRODUCTS a jeho možností oceňují zejména profesionální letci pěstující simulátor za účelem výcviku, především pak "IFR na ruku", kdy je zapotřebí minimálních výchylek s maximální rychlostí odezvy a přesností.

Jedná se totiž opravdu dokonalý trvanlivý produkt, který byl vyroben přímo v U.S.. Samozřejmostí je 7 metrů dlouhý kabel, pět různých os se značným poloměrem, automatické elektronické centrování, možnost digitálního trimování, 20 tlačítek a všesměrový klobouček - vhodný zejména pro ovládání pohledů z kokpitu. Pro tento produkt jsou doporučeny pedály CH Pro Pedals USB s diferenčními brzdami (v prodeji zvlášť) a plynový kvadran CH Throttle Quadrant (rovněž v prodeji zvlášť). Produkt byl otestován na většině světově známých a nejvíce prodávaných leteckých simulátorech, z nichž můžeme jmenovat např. Flight Simulator 98, Flight Simulator 2000, Flight Simulator 2000 Professional Edition, X-Plane, Combat Flight Simulator 2, Sierra Pro Pilot 99, Jeppesen Flite Pro, Fly!, Fly!Y2K, Virtual Wings Pro, Flight Simulator 2004, FSX a další. Vzhledem k maximálnímu ergonomickému zázemí a přídavným funkcím, tento yoke lze jedině doporučit ať už pouze pro virtuální piloty, tak především pro reálné piloty pěstující IFR na domácím PC.

Patříme k dlouholetým uživatelům tohoto modelu na High In The Sky již celou řadu let a po celou dobu provozu, jsme s možnostmi těchto beranů maximálně unešeni, jak během testování, tak také během nácviku simulované pilotáže . Pokud uvažujete o vynikajícím ovladači pro FS 2004, FSX, Flight Sim Yoke USB můžeme jedině doporučit ať už pro aerolinkové lety dopravních letadel, nebo obor všeobecného letectví a nácvik procedurální "hands on" pilotáže. Pokud patříte mezi virtuální piloty, kteří se podrobně zabývají IFR lety, berany Vám usnadní možnost provádění procedurálních zatáček s nebývalou přesností a tak se létání podle přístrojů může stát velmi realistickou záležitostí právě na simulátoru. Snadno se tak během manévrů budete koncentrovat na letové přístroje, neboť Flight Sim Yoke USB můžete nastavit přesně tak, jak jste zvyklí na reálném letounu (díky programovatelné aplikaci Control Manager). Produkt i dnes po několika letech na světovém trhu, patří jednoznačně mezi špičku . Pokud vlastníte Pro Pedals USB, máte zkrátka ty nejlepší pocity, které na svém PC můžete během létání na leteckých simulátorech zažít. Aplikace reálného výcviku prostřednictvím desktopové simulace je platná jedině v případě, že vlastníte právě tento ovladač.

Flight Sim Yoke USB je jednoznačně nejlepší produkt z dílny CH Products. Americká výroba a vysoká kvalita provedení, vám zaručuje poklidné stoupání do nestandardních výšek s nadstandardním vybavením. Jediná firma na světě, která dokázala vyrobit aktuální model s aktuálními možnostmi (včetně repliky ovládání úhlu náběhu bez pevného středu) pro reálný výcvik na PC za příznivou cenu je právě CH Products. Tento model je též osazen potenciometridkými táhly pro nastavení plynu, směsi paliva, a otáček vrtule. Možnost programování s využitím CH Control Manager je jednou z dalších možností - včetně nastavení nelineárního průběhu křivek. V důsledku toho můžete vytvořit vlastní banky naprogramovaných funkcí pro jednotlivá tlačítka, ale můžete také sami vytvořit ideální profil os, jejich citlivost, průběh křivky, i zapojení nulových zón pro jakýkoli typ letounu.

POZN: Vyšší cena joysticku je dána kvalitou ovladačů CH. Každý ovladač CH je prakticky nezničitelný a nutná údržba je nutná až po cca. 6-ti letech používání.  V tomto případě dokážeme zajistit i pozáruční servis a na všechny ovladače CH z naší nabídky poskytujeme možnost repasování výrobků s další garancí běžné záruky dvou let. Jedná se tedy o ovladač, který je prakticky nezničitelný a slouží dobře i 10+ let bez jediného problému.  
 
 • špičková ergonomie
 • autentické ovládání
 • mnoho tlačítek a spínačů
 • všesměrový klobouček HAT
 • tři nezávislé osy plynové přípusti
 • digitální forma příčného i podélného vyvážení
 • podpora augmentace virtuální reality
 • Control Manager programování
 • WIN/APPLE kompatibilní
 • vhodné kombinovat s dalšími ovladači CH Products
 • v ceně produktu je pozáruční servis