FLIGHTSTICK PRO USB

 
  • 1 z 3
 

Flightstick PRO USB volí především ti uživatelé, kteří chtějí získat autentické ovládání malých sportovních letadel, ale též např. Airbusu. Jeho koncept držení v levé i v pravé ruce nabízí široké možnosti využití pro každý účel. Joystick je komptibilní s operačními systémy Windows (Windows 98, 98ME, 2000, XP, Vista, Apple/MAC).

Cena 4 619,83 Kč bez DPH
5 590 Kč    
Kód produktu 163
Kategorie Hardware
 
CH FLIGHTSTICK PRO USB. Joystick byl navržen v závislosti na poptávce uživatelů letecké simulace preferující řízení a pilotáž menších sportovních letadel, ultralightů a kluzáku. Jeho ergonomie je však vhodná též pro nácvik pilotáže moderních jetů, které se dnes po vzoru bojových stíhaček rovněž začínají ovládat pouhým "joystickem". Ergonomie joysticku FLIGHTSTICK PRO USB byla navržena pro držení v levé i pravé ruce! Defacto se tak jedná o velmi specifický a užitečný joystick, díky němuž můžete letoun konečně ovládat levou rukou, tak jak je tomu v případě PIC u letounů GA i ve skutečnosti. Jeho struktura a technologický potenciál vychází z maximální podpory USB digitální architektury s podporou augmentace virtuální reality prostřednictvím editoru Control Manager. Vzhledově je joystick velmi atraktivní a drží se naprosto skvěle v každé dlani, nezáleží na rozměru, či délce prstů. Rukojeť je spíše užší - což je zejména typické u sportovních letounů, dopravních letadel a kluzáků ovládaných kniplem a v důsleku toho, se během řízení Vaše ruka tak snadno neunaví. Joystick je opatřen trimovacími potenciometry a potenciometrem plynu. Joystick sám obsahuje čtyři standardní ergonomicky umístěná tlačítka a !OSMISMĚROVÝ! klobouček HAT, který je vhodný programovat pro pohledy v simulátorech, popř. pro trimování. Běžnými subjekty programovací činnosti mohou být např. klapky, podvozek, trimování, pohledy - tedy nejběžnější funkce užívané v letounu. Výhoda Flightstick PRO USB stejně jako v případě ostatních ovladačů CH PRODUCTS spočívá též v možnosti využít nadstavbu software Control Manager (CM) pro možnost zastoupení os s průběhem nelineárních křivek (typické pro reálnou aviatiku) a významně tak přizpůsobit odezvu joysticku v simulátoru s využitím prostředků augmentace virtuální reality. K produktu můžeme doporučit také Pro Pedals USB, popř. Pro Throttle USB (v prodeji zvlášť).
 
- navržen pro držení v levé i pravé ruce
- značný rozsah potenciometrů
- špičková ergonomice
- vysoká trvanlivost výrobku
- podpora augmentace virtuální reality
- Control Manager programování
- WIN/APPLE kompatibilní
- vhodný zejména pro GA
- vhodný též pro piloty vrtulníků
 
Joystick Flightstick PRO USB je jedinou současnou možnou technologicky vyspělou volbou, jak se dopracovat k řízení simulovaného stroje levou rukou. Je vhodný pro piloty ULL, kluzáků, GA letouny s moderním typem řízení, popř. bizzjety a dopravní letouny, které využívají moderních technologií v podobě "sidestick" ovládání. Právě pro toto využití a maximální ergonomii, byl produkt Flightstick PRO USB navržen. Uspokojí též nároční piloty lehkých sportovních vrtulníků.