GOFLIGHT GF-LGT II CONSOLE

 
 

Hardwarové požadavky: jednoduše stačí připojit k počítači na volný USB slot. Počítač musí splňovat požadavky na bezproblémové spuštění simulátorů: FS 2004 nebo FSX, nebo P3D, či X-Plane 9, 10+,.

Cena 4 619,83 Kč bez DPH
5 589,99 Kč    
Kód produktu 1426
Kategorie Hardware
 

U.S. výrobce GoFlight již celou řadu let nabízí na trhu pro příznivce letecké simulace na domácí bázi celou řadu zajímavých produktů, jenž jsou určeny pro zástavbu do domácích kokpitů. Zpravidla se jedná o USB hardwarové moduly, které snadno zapojíte do počítače, nainstalujete příslušný ovladač - ovládací rozhraní s možnostmi programování a celou řadu podstatných fcí simulátoru lze přenést právě na tyto ovládací prvky. Výhoda zařízení spočívá v kompatibilitě a stále se rozšiřující základně podpory pro simulátory i specifické add-ony pro nejoblíbenější letové simulátory typu FS a X-Plane.

Stávající kompatibilita:

- FS 2004
- FSX
- P3D
- X-PLANE
- PROJECT MAGENTA
- iFLY
- FSUIPC
- LEVEL D
- PMDG


GF-LGT II vychází z původně oblíbené verze GF-LGT. Technicky je tento modul na vyšší uživatelské úrovni zejména s ohledem na možnost programování realistických prvků ovládání stěžejních součástí. Tento modul najde snadné využití jak ve všeobecném letectví (GA), tak také v případě simulátorů letounů určených pro místní dopravu, popř. pro typické dopravní letouny, které patří mezi nejlepší na trhu ať již pro X-Plane, tak také pro FS 2004, FSX a Prepar3D.

Součástí modulu:

- ovladač vyvažování úhlu náběhu
- ovladač vyvažování křidélek
- ovladač vyvažování směrového kormidla
- ovladač podvozku
- ovladač vztlakových klapek
- 3-polohovací spínač pro další fce
- LED diody - indikace podvozku

 

Díky této konfiguraci modulu získáváte kompletní dohled nad celou řadou stěžejních fcí pilotáže a prakticky se jedná o naprosto zásadní stále se opakující ovládací prvky, které využijete jak na menších typech letounů, tak také na těch největších. Kompatibilita je zajištěna v každém případě bez ohledu na to, jaký typ letounu létáte, či jaký typ simulátoru (FS, X-Plane, P3D) používáte. Stačí jen nainstalovat příslušné sotwarové rozhraní pro programování jednotlivých fcí. Třípolohovací spínač je možné využít např. pro ovládání vyhřívání karburátoru, či přepínání palivové nádrže, anebo za účelem dalších fcí v simulátoru.

 

Výrobní materiál: kov
Povrchová úprava: vysoce odolná prášková barva
Barva: šedá
Rozměry: 10 x 18.5 x 7.6 cm 
Určení: modul pro zástavbu do domácího kokpitu