GOFLIGHT GF-PRO YOKE SYSTEM

 
  • 1 z 9
 

Precizní berany pro náročné uživatele P.M.D.G. Pokud je Boeing přesně tím typem letounu, ze kterého vás na večeři nikdo nemůže dostat, pak je tento typ beranů pravěděpodobně tím nejlepším typem produktu, který zachovává design B737 a přitom jej lze snadno přichytit k desce stolu. Pro vlastní chod tak nevyžaduje žádnou speciální zástavbu. Efekt odezvy (odporu a plynulého tahu) úhlu náběhu i křidélek jsou vynikající, rovněž tak mechanizace ostatních prvků (včetně trimování).

Cena 23 958,68 Kč bez DPH
28 990 Kč    
Kód produktu 1467
Kategorie Hardware
 

Americký výrobce GoFlight je stálicí virtulního nebe již dlouhá léta. Moduly z produkce GoFlight představují rozumnou volbu pro mnoho uživatelů letecké simulace bez ohledu na skutečnost, zda dávají přednost dopravním typům letadel, či zůstávají u menších sportovních turisticých letounů. Produktová řada Go-Flight má co nabídnout každému uživateli vyžadující kvalitu za přijatelnou cenu. S odstupem času lze konstatovat, že řada Go-Flight splňuje poměrně náročná kritéria i v otázce dílenského zpracování a rozhodně tak lze výrobky GoFlight označit za spolehlivé s dlouhodobou životností a nenáročnou údržbou.

Berany GoFlight GF-ProYoke System představují vyšší úroveň dílenského zpracování mechanických beranů USB a jsou vhodné výhradně pro uživatele FS simulátorů (FS 2004, FSX, P3D). V tomto případě se totiž jedná o plně programovatelné zařízení oslovující zejména piloty dopravních letounů pracující často s celou řadou externích aplikací za účelem splnění náročných požadavků na konkrétní řídící činnost ovladače (s využitím FSUIPC). Stejným způsobem se programuje též GoFlight GF-Pro Yoke System a pokud máte zkušenosti s FSUIPC a chcete investovat do nejkvalitnějšího zařízení pro Vaše dopravní letouny, tento typ beranů můžeme doporučit. Na druhé straně se příliš nehodí pro začátečníky, popř. příležitostné letce, či piloty preferující všeobecné letectví. Ergonomie i vlastnosti produkty byly navrženy zejména s ohledem na potřeby pilotáže dopravních letounů (nejlépe kvalitních komerčních add-onů - např. P.M.D.G.).

GF-Pro Yoke System je vyroben s maximální precizností kladoucí důraz na autentický design, pokročilou ergonometrii, individuální přizpůsobení vlastním potřebám bez ohledu na typ letounu. Zároveň se jedná o berany, které lze snadno připevnit k jakékoli desce stolu. Výrobek kopíruje vlastnosti beranů 737, je vyroben z kovu a reprodukuje značný odpor úhlu náběhu i křidélek. Rovněž povrchová úprava sleduje aktuální trendy průmyslových (práškových) nátěrových hmot.

 

- vhodný typ beranů pro domácí zástavbu kokpitu Boeing 737
- hlavní určení spíše pro pokročilé uživatele (B737 / FSUIPC programování)
- přímá podpora programování FSUIPC
- celokovový výrobek
- kvalitní povrchová úprava (přášková barva)
- vynikající mechanika
- pokročilá ergonometrie
- efektivní vybavení (B737)
- špičkový design úhlu náběhu a křidélek (odpor)
- FS kompatibilní (FS2004, FSX, P3D)
- USB konektivita
- přímá podpora kalibrace ve Windows
- možnost přichycení k desce stolu

Výbava:

- ergonometrie B737
- shodná výbava
- pět programovatelných tlačítek
- TRIM, VIEW SEL, A/T DISCO, 2x VOICE CALL BUTTONS
- HAT SWITCH, THUMB JOYSTICK (pro ovládání myši!)