GOFLIGHT GF-RP2 RUDDER PEDALS

 
  • 1 z 3
 

Pokud jste příznivci značky GoFlight, stavíte si podomácku vyrobený kokpit, používáte celou řadu komponentů GoFlight a chcete vše završit volbou vhodného typu nožnice stejného výrobce, pak můžeme tento produkt určitě doporučit. Skvěle se svědčuje jak v simulátoru FSX, tak také v simulátoru X-Plane 9/10 (vyžaduje samostatné ovladače pro X-Plane).

Cena 16 438,02 Kč bez DPH
19 890 Kč    
Kód produktu 1468
Kategorie Hardware
 

Letecké pedály s nezávislými (diferenčními brzdami) z dílny GoFlight navazují na sérii top produktů amerického výrobce. Kromě samostatných avionických modulů lze nyní od výrobce GoFlight pořídit jak berany, tak také pedály. GF-RP2 představují v praxi desktopové letecké simulace zejména vyšší kvalitu za vyšší cenu. Pokud na simulátoru chcete docílit vyšší míru realismu v ovládání směrového kormidla, investice do kvalitní nožnice se jistě vyplatí už zejména tím, že pedály se na simulátoru používají stejným způsobem jako v letadle. Svým způsobem se jedná o nekompromisní ovladač, který je zkrátka nutný v případě, že chcete mít maximální realistickou kontrolu nejen nad letem, ale též během vzletů, přistání, či pojíždění. Výrobek je maximálně odolný, jeho živostnost je předem definována precizním dílenským zpracováním (celokovový produkt) a mechanika ovládání směrového kormidla a obou nezávislých brzd nabízí maximální komfort. Ovladač nevyžaduje externí napájení a připojuje se na samostatný volný slot USB v počítači.

Oproti ELITE pedálům mi v tomto případě chybí více realismu v podobě integrace přímé softwarové podpory jednotlivých modulů letounů (FSX, X-Plane 10) - tedy přmé načítání fyziky a tím automaticky přiřazená citlivost a tím pádem co možná nejrealističtější odezva na směrové kormidlo. Přesto se jedná o kvalitní výrobek, jeho hlavní přínos sleduje zejména kvalitu zpracování a dlouhodobou životnost.

- kvalitní nožnice z dílny GoFlight
- kompatibilní s Windows 10, 8, 7, XP, XP64, Vista
- automatická mechanizace centrování 
- výrazný odpor!
- vysoká kvalita dílenského zpracování
- celokovový výrobek
- efektivní povrchová úprava (odolná - prášková barva)
- odolnost a dlouhodobá životnost výrobku garantována
- USB konektivita (2.0)
- vlastní ovladač součástí produktu
- kompatibilní s FSX, P3D, X-Plane 9/10