Guillemot Thrustmaster T500 RS

 
  • 1 z 13
 
Guillemot Thrustmaster T500 RS se stává oficiálním prémiovým volantem pro stávající verzi simulátoru Gran Turismo 5 pro systém Playstation 3. Nejedná se o levný produkt a je třeba počítat s tím, že produkt je též opatřen návěstí 16+, což znamená, že volant je určen pro osoby, kterým již bylo 16 let. Důvodem je především rychlost, síla a účinnost elektrooptického mechanismu FF. Pokud patříte mezi příznivce reálného motorsportu a chcete se na svém simulátoru přiblížit maximální realitě a užít si GT na nejvyšší možné úrovni, tento typ volantu lze doporučit. Jeho ergonomie navíc zajistí možnost využívání reálných jezdeckých technik, se kterými se setkáváme většinou u zkušenějších jezdců. Není jisté, zda se tento volant dočká modifikace v podobě kompatibility s PC (např. s využitím firmware v podobě softwarové podpory), avšak vzhledem k vlastnostem produktu a postavení společnosti Logitech a Fanatec na soudobém trhu, lze tento krok výrobce v dohledné době očekávat. Šestistupňová samostatná řadící páka bude do prodeje zařazena zvlášť v době, kdy výrobek vstoupí na trh.
Cena 10 652,89 Kč bez DPH
12 890 Kč    
Kód produktu 909
Kategorie Hardware
 

Do nabídky si dovolujeme zařadit novinku prémiové řady ovladačů výrobce Guillemot Thrustmaster v podobě technologicky nejpokročilejší platformy hardware pro motorsport fanoušky preferující ultimátní provedení, vysokou kvalitu výrobku, špičkovou ergonomii a provedení bez kompromisů. Jedná se o volbu pro nejnáročnější uživatele automotivních simulátorů pro systém Playstation 3. V první řadě je nutné poznamenat, že se jedná v současné době o nejdražší ovladač v historii produkce společnosti Guillemot Thrustmaster, avšak zároveň podotýkáme, že tento ovladač vznikl cíleně za účelem představit nejrealističtější zážitek pro příznivce simulace Gran Turismo 5 (Polyphony Digital). Volant s pedály a s šestistupňovou převodovkou (bude v prodeji zvlášť), byl vyvinut na požadavek společnosti Polyphony Digital (vývojář simulace GT) a zejména Kazunori Yamauchi, jakožto aktivní amatérský závodní jezdec si přál vyrobit oficiální prémiový ovladač pro stávající verzi Gran Turismo 5. T500 RS se tak stává oficiálním volantem GT5 a prozatím je určen výhradně pro systém Playstation 3 (s firmware pro PC se stále počítá), avšak ne v dohledné době.

Volant je navržen takovým způsobem, aby uspokojil především ty, kteří během ježdění na simulátoru užívají reálných technik ovládání vozu - včetně techniky podřazování s meziplynem v podobě "heel & toe". Je jisté, že příležitostní hráči zůstanou u levného volantu (např. z dílny Logitech) v podobě Driving Force GT. Volant T500 RS je vysoce odolný a totéž platí o pedálech, které jsou tak jako volant výhradně z kovu. Jen hmotnost samotných pedálů činí 7 kg... Mezi pokročilé vlasnosti řešení T500 RS patří volba špičkových materiálů, precizní patentované technologie H.E.A.R.T. (HallEffect AccuRate Technology), jenž byla využita již u proklamovaného HOTASU A-10 Warthog, rychlá odezva volantu (16-bit / 65536 imp) v reálném čase během zatáčení, silné efekty zpětné vazby (FF - 15mNm, 3000rpm, 65W), rychlá odezva zpětné vazby s automatickým středěním elektrooptického mechanismu, tichý a hladký chod mechanismu FF. 

Pedálová základna je navržena takovým způsobem, aby bylo možné s maximální účinností ovládat všechny tři pedály (spojka, plyn, brzda) ve dvou možných polohách (F1/GT): je tak možné pedály přestavět do dvou různých poloh a tím pádem zejména v případě podřazování s meziplynem docílit maximální ergonomie během práce s pedály. Samotné pedály lze rovněž přestavět včetně rozestupu i výšky pedálů. Brzdový pedál je opatřen realistickým modem zajišťující individuální nastavení odporu..

Ve výrobě je v tyto dny i samostatná šestistupňová řadící páka, která však bude v prodeji zvlášť (zařadíme později).

 

- oficiální prémiový volant pro Gran Turismo 5
- výhradně (prozatím) PS3 kompatibilní produkt
- volant o průměru 30 cm z kovu
- plně programovatelná tlačítka na volantu i základně
- rychlé sekvenční řazení (pádla)
- pevný střed volantu (pádla se neotáčí s volantem!)
- precizní patentovaná FF technologie (H.E.A.R.T.)
- rychlá odezva a maximální rozlišení i rychlost FF mechanismu
- poloměr otáčení: 1080 stupňů !!!
- ergonomický design, snadné uchycení k desce stolu
- vysoká stabilita volantu
- pedály (spojka, brzda, plyn)
- pedály ve dvou samostatných polohách (F1/GT)
- možnost přenastavení vzdálenosti i výšky pedálů
- protiskluz
- tichý a rychlý chod FF mechanismu
- typ připojení: USB
- 2 roky záruka

Dodáváme výhradně na objednávku s podmínkou zálohové platby předem. Doba dodání: 1 týden od objednání!

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.