PRO PEDALS USB

 
  • 1 z 3
 

Pro Pedals USB vám velmi dlouho vydrží. Ostatně toto je jasná zkušenost s každým ovladačem CH. Diferenční brzdy a možnost volby nelineráního průběhu křivek s využitím Control Manageru, Vám nabídnou autentický simulátorový zážitek. K produktu velmi doporučujeme také Flight Sim Yoke USB, popř. Throttle Quadrant USB téže značky. Pokud chcete docílit co možná největší reality na desktopovém simulátoru, CH PRODUCTS prodáváme v ČR úspěšně již od roku 2001, takže se na naši zkušenost včetně trvanlivosti výrobku, můžete jednoznačně spolehnout. V současné době existuje ekvivalent (Saitek) a jiné typy značek, ovšem CH Products je na tom o poznání mnohem lépe, neboť směřuje výhradně k realismu v letecké simulaci! Produkt kompatibilní s většinou operačních systému Windows (včetně Windows 98, 98ME, 2000, XP, Vista, 7, 8, 10) včetně Apple / MAC.

Cena 5 694,21 Kč bez DPH
6 890 Kč    
Kód produktu 362
Kategorie Hardware
 

Letecký simulátor se v současné době prakticky neobejde bez leteckých pedálů. Přestože je zájem o kvalitní provedení leteckých pedálů, na českém trhu je tohoto zboží velký nedostatek. CH PRODUCTS má ve své nabídce skutečně precizní letecké pedály světové kvality, které se zrovna jako ve Finsku, Švédsku, ČR, Německu, v USA prodávají stejně úspěšně např. v Africe. Letecký simulátor reprodukující reálné chování matematicko-fyzikálního modelu letadla (FSX, X-Plane) preferuje reálný přístup virtuálního pilota z hlediska ovládání a tudíž doporučuje k ovládání letadla nožní!!! řízení. Nožní řízení směrovky je nedílnou součástí řízení letadla a každou zatáčku tak díky pedálům, můžete vykonávat přesně jako ve skutečnosti (součinem kniplu, beranů s pedály v tzv. koordinovaném letu). V případě, že je letecký simulátor obohacen o interface plánování IFR podmínek (FS 2000, FS 98, X-Plane, FS 2004, připravovaný MSFSX), bez pedálů se dnes v silnějším větru, bočním větru, turbulenci neobejdete. Z tohoto důvodu se šéf firmy CH Products rozhodl aplikovat do leteckého simulátoru reálné řízení v podobě kvalitního hardware a vytvořil autentické letecké pedály, které svým využitím odpovídají pedálům ze skutečného letadla. . Bezproblémové připojení, podpora ostatních periferií (jakýkoli joystick, plynová páka) zaručují kompatibilitu prakticky ve všech leteckých simulátorech podporujících digitální architekturu USB.

Tak jako v případě všech ovladačů od CH PRODUCTS, i pedály můžete dodatečně editovat s využitím softwarové nasdstavby CH CONTROL MANAGER a docílit tak nelineárního průběhu křivek (dle typu letounu) včetně dalších prostředků směřujících do odezvy řízení v každém simulátoru (augmentace virtuální reality). K produktu můžeme doporučit také např. Flight Sim Yoke USB (v prodeji zvlášť), anebo osvědčený Throttle Quadrant téže značky (rovněž v prodeji zvlášť).

POZN: Vyšší cena joysticku je dána kvalitou ovladačů CH. Každý ovladač CH je prakticky nezničitelný a nutná údržba je nutná až po cca. 6-ti letech používání.  V tomto případě dokážeme zajistit i pozáruční servis a na všechny ovladače CH z naší nabídky poskytujeme možnost repasování výrobků s další garancí běžné záruky dvou let. Jedná se tedy o ovladač, který je prakticky nezničitelný a slouží dobře i 10+ let bez jediného problému.  

  • dlouhodobá trvanlivost - výdrž produktu
  • výtečná ergonomie
  • směrové kormidlo
  • nezávislé diferenční brzdy
  • podpora augmentace virtuální reality
  • Control Manager programování
  • WIN/APPLE kompatibilní
  • v ceně produktu je pozáruční servis
 
Vzhledem k tomu, že máme k dispozici všechny ovladače z dílny CH PRODUCTS, Pro Pedals USB jsme si oblíbili nejvíce a získali tak komplexní "3D kontrolu" nad řízením letadel různých kategorií. Ve spojení s prostorovými simulacemi typu Marconi, popř. při připojení projektoru pro aplikaci X-Plane, je nyní zážitek při létání a reálně vedeném simulovaném výcviku IFR prakticky nesrovnatelný. Pro Pedals USB se však nejvíce prodávají právě pro FS 2004 a FSX, X-Plane. Pedály jsou v simulátoru stejně tak důležité jako knipl nebo berany a právě z tohoto důvodu jsme se rozhodli pro CH Products. Chceme, abyste i vy pochopili, jak je možné letecký simulátor dnes efektivně využívat a jak maximálně využít reálné fyziky z každého modelu letounu. Kromě klasického nožního řízení směrovky, máte k dispozici též digitální brzdy, které se nejvíce osvědčily v simulátoru X-Plane, Microsoft Flight Simulator 2000, FS 2004, FSX, X-Plane, neboť právě tyt simulátory se na modelové situace počasí nejlépe připravily!