Saitek Pro Flight Multi Panel with LED Display

 
  • 1 z 2
 

USB avionický modul přibližující běžnému uživateli desktopové simulace základní fce automatizace letu. Modul je kompatibilní se simulátory FSX a X-Plane 9/10, nevyžaduje externí napájení a k zapojení stačí 1x volný USB slot ve vašem počítači. Instalační ovladače součástí CD, popř. ke stažení u výrobce Saitek.

Cena 2 388,43 Kč bez DPH
2 890 Kč    
Kód produktu 1437
Kategorie Hardware
 

USB modul z dílny Saitek nabízí možnost získat základní dohled nad letounu v automatizovaném letu - tedy s využitím běžných fcí autopilota výcházejícího z vlastností typických spíše pro GA letectví. Nejedná se o žádnou repliku, nicméně fce odpovídají v základu využití standardu KFC-150. Značným rozdílem oproti lepší výbavě avionických modulů jiných výrobců je jak dílenské zpracování (plast), tak také ergonomie, či snaha reprezentovat reálné fce autopilota jak formou reálného ovládání, tak i indikacemi na vestavěném LED displeji. I přesto je tento modul - zejména kvůli nízké pořizovací ceně příjemným zpestředním automatizace letu na simulátoru FSX a X-Plane (9/10). Pokud tu a tam skočíte i do vyšší kategorie letounů, můžete využít i fci "autothrottle". Kromě autopilota je k dispozici též několik samostatných ovladačů pro ovládání letounu: vyvážení, ovládání vztlakových klapek.

- snaha přibližít se modulu KFC-150
- manuální ovládání všec fcí autopilota
- běžné režimy + fce "autothrottle"
- nastavení ALT a VS součástí
- vestavěný LED displej
- vestavěný ovladač klapek
- vestavěný ovladač podélného vyvážení
- USB 2.0 zapojení
- kompatibilita s FSX a X-Plane 9/10 *


* pro X-Plane 9/10 zapotřebí instalovat příslušné ovladače.

Pro Flight Multi Panel je zejména koncipován pro klasickou řadu "Pro Flight" z dílny Saitek a montáž na základnu beranů výrobce Saitek je tak možná a zcela bez problémů. Prakticky všechny defaultní letouny simulátoru FSX a X-Plane jsou s ohledem na fce a vybavení modulu kompatibilní. Dílčí komerční add-ony prémiových výrobců je třeba konzultovat předem - ne všechny (např. dopravní) letouny komerčních výrobců tyto fce autopilota a interakci v simulátoru prostředni ctvím manuálního ovládání s využitím tohoto modulu, podporují.

Pokud máte zájem o skutečnou repliku autopilota KFC-150 pro FSX, P3D, či X-Plane 10, níže přikládáme dva samostatné moduly výrobce ELITE:

 

- ELITE AP-4000 Autopilot Module USB
- ELITE AP-4000 Altitude Pre-Select and Audio Panel Module USB

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.