Saitek Pro Flight Throttle Quadrant

 
  • 1 z 3
 

Jednoduchý a nejlevnější typ plynového kvadrantu USB 2.0 kompatibilní. Určený pro jakoukoli Direct X aplikaci a tedy možnost využití prakticky v jakémkoli typu simulátoru. Spojením obou těchto kvadrantů získáváte celkem 6 os - tedy plynový kvadrant pro ME (Multi Engine) letouny. Saitek zůstane na trhu alternativou pro chudé, ale to nic nemění na tom, že nabízí řešení.

Cena 1 892,56 Kč bez DPH
2 290 Kč    
Kód produktu 1429
Kategorie Hardware
 

Nejjednodušší typ plynového kvadrantu v konfiguraci SE (Single Engine) nabízí cca. 2000 na osobním počítači celkově solidní základ pro začátečníky letecké simulace. Pokud nemáte peníze, nezbývá nic jiného než pořídit Saitek. Na druhé straně je třeba se smířit s tím, že nižší pořizovací cena vždy nabízí nižší kvalitu promítající se zejména do trvanlivosti výrobku i omezených fcí výbavy.


- jednoduchý typ plynového kvadrantu SE
- tři samostatné osy ovládání (THR, PROP, MIX)
- 6x programovací tlačítka pro další fce simulátoru
- USB 2.0 kompatibilní
- vhodné pro jakýkoli DX kompatibilní aplikaci
- snadné přichycení ke stolu 
- možnost připojit totéž hned vedle za účelem rozšíření (ME)
- SST programování

 

Faktem je, že když na stůl připojíte ten samý druhý kvadrant - prakticky spojíte oba v jeden celek, získáváte celkem 6 programovatelných os a tím pádem získáte kontrolu nad asymetrickým ovládáním pohonu též u dvoumotorových letounů. Tento koncept je dobrý opět v případě, že peníze hrají naprosto rozhodující roli. Pořídíte tak kompletní plynový kvadrant za zlomek cenové relace, byť kvalita zpracování u výrobků Saitek není na X let a možnosti programování i výbavy jsou - po vzoru nižší pořizovací ceny vždy značným kompromisem. Přesto: pokud uvažujete o plynovém kvadrantu, zkuste investovat více a pořídit něco mnohem lepšího.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.