THROTTLE QUADRANT USB

 
  • 1 z 3
 

Produkt je kompatibilní s každým dostupným letovým simulátorem současnosti podporující platformu operačního systému Windows 98, 98SE, Windows ME, Windows 2000, Windows XP, VISTA, Windows 8, 10. Pokud znáte značku CH PRODUCTS, pak víte, že je lepší ovladače pro desktopovou simulaci za optimální cenovou relaci v praxi neexistují. Z hlediska docílení co možná nejrealističtějšího zážitku, máme nejlepší zkušenosti právě s touto značkou.

Cena 5 446,28 Kč bez DPH
6 590 Kč    
Kód produktu 430
Kategorie Hardware
 

CH PRODUCTS patří bezesportu mezi špičku v oblasti výroby kvalitních ovladačů pro desktopové letecké simulátory a to již téměř 25 let. Inovace, které společnost CH PRODUCTS za dobu své existence do letecké simulace zavedla v souvislosti s fyzickým ovládáním simulovaných letadel, navždy změnila povahu a možnost využítí letecké simulace. Není náhoda, že právě ovladače CH PRODUCTS nacházejí největšího pochopení a zároveň nejčastějšího využití především u těch uživatelů, kteří leteckým simulátorem sledují primárně možnosti obohacení reálného výcviku vlastní pilotáže, popř. vstup do problematiky reálné aviatiky (zejména v souvislostech se získáním licence soukromého pilota). Právě pro tuto skutečnost jsou všechny dosavadní – dostupné ovladače CH PRODUCTS přímo navrženy. Throttle Quadrant podporuje architekturu USB stejným způsobem, jaký můžete pozorovat u dalších ovladačů CH PRODUCTS (např. Flight Sim Yoke USB, Pro Pedals USB, Pro Throttle USB). Pokud jste tedy spokojeni s ovladači CH PRODUCTS a patříte mezi uživatele této platformy, Throttle Quadrant by vám neměl uniknout v případě, že létáte na dvoumotorových letadlech, popř. letadlech vyšších kategorií - ať už v oblasti všeobecného letectví, tak také v oblasti obchodních a dopravních letadel.

Produkt je poměrně rozměrný a i když to na první pohled nevypadá. To zajišťuje jeho dokonalý ergonomický koncept a tím pádem možnost ovládat veškeré subjekty obdobným způsobem, na který jste zvyklí z reálné aviatiky. Součástí velmi masívní základny, která je k desce stolu přichycena polohovacími svěráčky (obdobně jako je tomu např. u Flight Sim Yoke USB), je šest os ovládání, šest nezávislých stavitelných koncovek – držáků a celkem 24 programovatelných spínačů – tlačítek umožňující současné sdílení až 350 nezávislých funkcí (s využitím CM - Control Manager). Produkt je možné ihned zapojit do USB zdířky a okamžitě přejít do letecké simulace (např. FS 2004) a právě proto, že podporuje rutinu „plug & play“, veškeré subjekty ovládání je možné ihned navolit v příslušné letecké simulaci bez nutnosti využít pokročilý programovací software Control Manager. Ti, kteří vyžadují vytváření vlastních bank pro různé typy letadel včetně možnosti odladění citlivosti mezi jednotlivými potenciometry (osy) samozřejmě využijí maximálních možností, jež se nabízejí tomuto produktu v součinu s vyčerpávajícím editorem Control Manager (součástí produktu na CD ROM).

Osobně doporučujeme také zakoupit Flight Sim Yoke USB, Pro Pedals USB téže značky (v prodeji zvlášť).

K tomuto produktu není zapotřebí cokoli dodávat. V současné době se jedná o produkt prvořadé důležitosti pro všechny uživatele letecké simulace a jeho možnosti ocení jak naprostý začátečník, popř. laik, tak také zkušený virtuální pilot, či profesionální letec. Produkt velmi doporučujeme každému, zejména těm, kteří pěstují FS (nejlépe FS 2004 a FSX), neboť hlavním přínosem produktu Throttle Quadrant je především zkvalitnění simulované pilotáže VFR/IFR a to v každém ohledu (včetně nouzových postupů a složitějších úkonů, především pak např. v rovině nácviku letu s jedním motorem, popř. pro získání potřebných dovedností na simulátoru pro dobrý začátek rozdílové zkoušy na "dva motory").

  • V ceně produktu je pozáruční servis
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.