VRinsight: Multi Switch Panel USB

 
  • 1 z 3
 

Vynikající mnohostranný - univerzální DirectX kompatibilní USB modul pro jakýkoli typ programování tlačítek a spínačů. Snadno a rychle docílíte naprogramování všech tlačítek a spínačů s využitím klávesových zkratek (v přiloženém editoru), modul je vhodný zejména pro letecké simulace všech druhů a kategorií (od civilních až po vojenské), ale využijete jej také např. v simulovaném motorsportu pro ovládán např.í stránkování a konfigurace MOTEC displeje (iRacing, rFActor 1, 2), popř. jej využijete v jakékoli libovolné PC videohře, či Windows aplikaci.

Cena 5 280,99 Kč bez DPH
6 390 Kč    
Kód produktu 1293
Kategorie Hardware
 

VRinsight modulová řada avionických a podpůrných ovládacích panelů směřuje ke zvyýšení ergonomie ovládání letounů napříč všemi kategoriemi a moduly této produktové řady se používají zejména v případě simulátorů FS 2004 a FSX, včetně Prepar3D. Multi Switch Panel je jedním z univerzálních kompaktních modulů zajišťující usnadnění pilotáže jak malých sportovních i turistických letounů, tak také dopravních letounů, ale např. i bojových letounů. Panel je kompatibilní i s jinými typy simulátorů než např. jen FSX, neboť funguje defacto jako samostatná vstupní/výstupní USB jednotka DirectX kompatibilní. Používá se tedy i nad rámec letecké simulace (např. v simulovaném motorsportu). Výhoda panelu spočívá v kompaktní velikosti, celokovové schránce typickému VRinsight uživatelskému programovacímu rozhraní a hlavně mnohostrannému využití zaměřující se spíše na usnadnění pilotáže - např. v případě ovládání mechanizace letounu (podvozek, klapky, aerodynamická brzda, hák, zbraňové systémy, vyvážení, popř. možnost přiřadit na spínače i další libovolné funkce dle vlastního uvážení díky možnosti zhotovení maker (klávesových zkratek) v samostatném editoru. Modul je podsvícen měkkým osvětlením včetně programovatelných tlačítek. Modul se připojuje na volný USB slot v počítači a díky minimálnímu odběru ze základové desky nevyžaduje externí napájení.

Hlavním přínosem je okamžitá USB konektivita, snadná instalace a hlavně mnohostranné využití v jakémkoli typu simulátoru bez nutnosti jakýchkoli znalostí navíc. Jsme přesvědčeni, že se tento modul skvěle etabluje na poli ovládání mechanizace (např: klapky, podvozek, hák, aerodynamická brzda), ale samozřejmě můžete na jednotlivá tlačítka i ovládací spínače naprogramovat i další libovolné funkce.

- kompaktní univerzální USB modul
- možnost libovolného programování
- tlačítka + spínače
- měkké podsvícení
- plně USB kompatibilní
- plně DirectX kompatibilní
- možnost využít v jakékoli DirectX aplikaci
- snadné využití i nad rámec letecké simulace
- vhodné i pro videohry
- vhodné pro motorsport simulátory (iRacing, rFactor2, F1 2013)

- nevyžaduje externí napájení (napájen ze základové desky)

Přehled zastoupení počtu tlačítek, spínačů, kodérů

- 12 tlačítek (A)
- 2 spínače (dvě pozice, ON/OFF), (B)
- 1 samostatně se vracející spínač ! (C)
- 1 tří-polohový ON/OFF přepínač (D
- 6 kodérových spínačů (E)
- 2 samostatné potenciometry (F)
- 4 "slajdry" (G)
- 1 čtyřpolohové samostatné tlačítko pro pohledy ("HAT")

Rozměry: 30.5 x 12.5 x 11 cm
Hmotnost: 1.5kg

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.