Citizen Pilots Classic Aviation Watch

 
 
Model "VINTAGE" výrobce Citizen s tématikou zlaté éry civilního letectví padesátých let nabízí perfektní kvalitu i přijatelnou cenu.
Cena 6 851,24 Kč bez DPH
8 290 Kč    
Kód produktu 1515
Kategorie Hodinky
 

Značka Citizen vstupuje na trh s klasickou podobě "vintage" retro hodinek s tématem civilní letecké přepravy padesátých let. Tento model je určen zejména pro piloty, kteří chtějí vlastnit značku Citizen, ale smíří se s celou řadou kompromisů, z nichž můžeme zmínit např. absence podpory automatického seřizování prostřednictvím rádiového signálu. Rovněž řemínek je kožený a tělo hodinek z pravé ocelli (tudíž absence materiálu Titan, popř. safírové sklíčo) jsou právě ty klíčové kompromisy promítající se do cellkové ceny hodinek. Nejedná se však pouze o letecký model hodinek, jedná se o hodinky určené ke každodennímu nošení. Odolnost je přiměřená ceně a volbě materiálů, proto je nutné brát tyto hodinky s jistou rezervou zejména v náročných podmínkách využití. Přesto však nabízí vodotěsnost až do 100 m. Stopky jsou součástí, avšak alarm nikoliv.

Přesto lze konstatovat, že "retro" hodinky značky Citizen mají své kouzlo zejména tím, jak vypadají a tím, že nabízejí naprosto základní fce pro snadné využití. Celkový design skvěle podporuje perfektní čitelnost všech zobrazených údajů.


Model: CA4210-24E
Jméno: Citizen Pilots Classic Aviation Watch
Cal: B620
Měření času: 12/24
Stopky: 1/5 sek.
Pohlaví: pánské
Tělo: ocel
Řemínek: kožený
Ciferník: pouze v hnědé barvě
Rozměr: 45 mm
Sklíčko: minerální (Glass Crystal)
Vodotěsnost: do 100 m
Alarm: ne

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.