Citizen Red Arrows AT Skyhawk Watch

 
  • 1 z 3
 
Citizen Red Arrows AT Skyhawk Watch jsme zařadil zejména díky kvalitě a stále ještě přijatelné ceně za špičkovou kvalitu z dílny Citizen. Pokud plánujete nákup leteckých hodinek, které opravdu fungují a reprezentují, tento typ může být snadná volba a to i přesto, že je součástí ocelové pouzdro i krystalické sklíčko.
Cena 10 322,31 Kč bez DPH
12 490 Kč    
Kód produktu 1200
Kategorie Hodinky
 

Citizen Red Arrows AT Skyhawk byly navrženy nejprestižnější značkou Citizen jako hodinky limitované edice používající piloti akrobatické skupiny Red Arrows. Značková kvalita je v tomto případě garantována výrobcem Citizen, avšak jisté kompromisy byly nutné k tomu, aby cenová relace zůstala na přijatelné úrovni. Pouzdro hodinek je z oceli, což znamená vyšší hmotnost, na druhé straně je celková hmotnost hodinek vyvážena koženým páskem, takže ve výsledku jsou hodinky stále v rozpětí přijatelné hmotnosti. Sklíčko je krystalické anti-reflexní se zvýšenou tvrdostí, ovšem i v tomto případě se nejedná o safír, který patří mezi nejodolnější. Tedy právě pouzdro z oceli (nikoli z titanu) a krystalické sklíčko (nikoli safírové) znamenají jediný kompromis předznamenávající přijatelnou cenovou relaci.

Pokud dokážete uznat tyto kompromisy, ostatní vybavení hodinek je zcela nekompromisní a plně odpovídající kvalitě značky Citizen - obzvlášť špičkově navržený design hodinek určený pro aktivní piloty a navíc s gravírováním limitované edice "Red Arrows". Hodinky nabízejí zobrazení duálního času, obsahují technologii Eco-Drive nevyžadující baterii. Navíc je zaručena nejvyší možná přesnost díky automatickému seřizování hodinek prostřednictvím rádiového signálu. Právě tento aspekt považuji za nejdůležitější (ultimátní přesnost) a Citizen jako jeden z několika málo výrobců hodinek, který může nabízet tuto technologii, patří mezi nejlepší volby. Příjem rádiového signálu je na pořadu dne každý den v půlnoci ve formě plně automatického seřízení hodinek, může být však signál pro seřízení hodinek vyslán i na "vyžádání" uživatele.


- třetí generace série strojku Skyhawk Atomic Flight Chronograph
- automatické seřizování hodinek rádiovým signálem
- eco-drive solární technologie dobíjení
- světový čas pro 43 měst
- letecké výpočty
- 2 nezávislé budíky pro dva světové časy
- 1/100 přesnost (automatické seřízení za 24 hod)
- odpočítávání času (90 minut)
- kalendář
- GMT samostatný displej
- podsvícení displeje
- vodotěsnost do 200m
- datumovka
- pouzdro z oceli
- krystalické sklíčko
- vysoce kvalitní kožený řemínek
- 5 let záruka výrobce
- prezentační box

BONUS NAVÍC: DVD RED ARROWS (filmová produkce skupiny Red Arrows v ceně hodinek na samostatném nosiči DVD)

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.