Citizen Red Arrows Pilots Chronograph

 
 
Citizen Red Arrows Pilots Chronograph jsme zařadil zejména díky maximální kvalitě zpracování a stále přijatelné cenové relaci. Pokud plánujete nákup leteckých hodinek, které opravdu fungují a reprezentují, tento typ může být snadná volba.
Cena 9 743,80 Kč bez DPH
11 790 Kč    
Kód produktu 1314
Kategorie Hodinky
 

Citizen Red Arrows Pilots Chronograph jsou letecké hodinky, které byly navržen nejprestižnější značkou Citizen jako hodinky limitované edice příslušící letce akrobatické skupiny Red Arrows. Značková kvalita je v tomto případě garantována výrobcem Citizen a v této nové generaci hodinek série Red Arrows získáváte zaručeně to nejlepší za co možná nejnižší cenovou relaci. Pouzdro hodinek je z oceli, což znamená vyšší hmotnost, na druhé straně je celková hmotnost hodinek vyvážena koženým páskem, takže ve výsledku jsou hodinky stále v rozpětí přijatelné hmotnosti. Sklíčko je krystalické anti-reflexní se zvýšenou tvrdostí, ovšem i v tomto případě se nejedná o safír, který patří mezi nejodolnější. Tedy právě pouzdro z oceli (nikoli z titanu) a krystalické sklíčko (nikoli safírové) znamenají jediný kompromis předznamenávající přijatelnou cenovou relaci. V případě ostatní výbavy se můžete spolehnout na zcela vyčerpávající počet užitečných fcí.

Hodinky nabízejí zobrazení duálního času, obsahují technologii Eco-Drive nevyžadující baterii. Navíc je zaručena nejvyší možná přesnost díky automatickému seřizování hodinek prostřednictvím rádiového signálu. Právě tento aspekt považuji za nejdůležitější (ultimátní přesnost) a Citizen jako jeden z několika málo výrobců hodinek, který může nabízet tuto technologii, patří mezi nejlepší volby. Příjem rádiového signálu je na pořadu dne každý den v půlnoci ve formě plně automatického seřízení hodinek, může být však signál pro seřízení hodinek vyslán i na "vyžádání" uživatele.


- třetí (nejaktuálnější!) generace série strojku Skyhawk Atomic Flight Chronograph
- automatické seřizování hodinek rádiovým signálem
- eco-drive solární technologie dobíjení
- světový čas pro 43 měst
- letecké výpočty
- 2 nezávislé budíky pro dva světové časy
- 1/100 přesnost (automatické seřízení za 24 hod)
- odpočítávání času (90 minut)
- kalendář
- GMT samostatný displej
- podsvícení displeje
- vodotěsnost do 200m
- datumovka
- pouzdro z oceli
- krystalické sklíčko
- vysoce kvalitní kožený řemínek
- 5 let záruka výrobce
- prezentační box

Jedná se o třetí nejaktuálnější podobu hodinek Citizen série Red Arrows s koženým páskem přinášející rádiový signál téměř za 10.000,- CZK s DPH. V tomto případě se tedy jedná o hodinky, které dokážou nabídnout maxiální přesnost a zcela vyčerpávající výbavu. Vzhledem k originálnímu desigenu limitované série Red Arrows jsou tyto hodinky obzvlášť atraktivní pro letce a svou odolností patří k těm typům hodinek, které na ruce zůstávají prakticky nepřetržitě.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.