Citizen Red Arrows Titanium Skyhawk Pilot´s Watch

 
 
Citizen Red Arrows Titanium Skyhawk Pilot´s Watch hodnotíme jako hodinky, které patří do nejprestižnější sféry nabídky náramkových hodinek výrobce Citizen. Vyšší cena znamená odolný a odlehčený materiál v podobě titanového těla hodinek i pásku. Pro piloty se v tomto případě jedná o nejhlavnější faktory, neboť hodinky na ruce prakticky necítíte a zároveň dokážou odolávat všem vnějším vlivům (nejen poškrábání). Zboží dodáváme pouze na objednávku bez záruky vrácení peněz oproti platbě předem na náš účet v plné výši. Doba dodání: 1-3 dny od zaplacení.
Cena 21 396,69 Kč bez DPH
25 890 Kč    
Kód produktu 1289
Kategorie Hodinky
 

Citizen Red Arrows Titanium Skyhawk Pilot´s Watch jsou určeny náročným zákazníkům, neboť patří do limitované série desigenu akrobatické skupiny Red Arrows, avšak nabízí nejvyšší možnou míru výbavy - včetně rádiem řízeným signálem a titanovým páskem. Oproti levnějším modelům lze tento považovat za jednoznačně nejprodávanější model leteckých hodinek značky Citizen vyznačující se jak stylem, tak především výbavou. Stále se však současně jedná o model, který se stále pohybuje pod hranicí 20.000,- CZK, což je i v tomto případě jeden z rohodujících faktorů. Zkrátka za tyto peníze můžete získat prestižní kvalitu v nejvyšší výbavě a navíc v limitované sérii akrobatické skupiny Red Arrows včetně gravírování loga Red Arrows na zadní straně těla hodinek a též na ciferníku.

Mezi hlavní důležité prvky výbavy těchto hodinek patří automatické seřizování hodinek s využitím rádiového signálu, což v praxi znamená maximálně přesný čas prakticky nepřetržitě. Pro letce je důležitý též titanový pásek (tah) vyznačující se nejlepšími vlastnostmi - zejména lehkostí materiálu a odolnosti proti poškrábání. Hodinky tohoto typu (s titanovým páskem) jsou pro letce obzvlášť příjemné na ruce, protože nejsou těžké - jako je tomu v případě levnějších modelů, u kterých je tělo hodinek včetně pásku vyrobeno z nerezové oceli.

- špičkové letecké hodinky
- limitovaná série Red Arrows
- originální gravírování na zadní straně hodinek
- originální logo Red Arrows na ciferníku
- titanový pásek (tah)
- kalendář
- 12/24 režim
- safe mód
- letecké funkce (E6-B)
- vodotěsné do 200 metrů
- kinetický pohon
- řízené rádiem !!
- světový čas
- odpočítávání času (stopky)
- UTC čas
- kombinace analogu a digitálu
- safírové sklíčko
- lehké a naprosto odolné vůči vnějším vlivům
- 5 let záruka
- dárkové balení součástí 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.