Seiko Titanium Chronograph

 
 
Klasický design pánských hodinek výrobce SEIKO určený zejména pro ty, kteří chtějí vědět kolik je hodin a jaký je datum. :-) Volba titanového pouzdra - těla hodinek i titanového tahu však činí z tohoto modelu lehounký typ hodinek, což ocení zejména piloti. Vysoká míra odolnosti proti poškození hraje rovněž rozhodující roli výběru hodinek pro běžné nošení.
Cena 7 842,98 Kč bez DPH
9 490,01 Kč    
Kód produktu 1465
Kategorie Hodinky
 

SEIKO představuje spolehlivou značku hodinek a Seiko Titanium Chronograph Watch nabízí unikátní kombinaci preciznosti, komfortu, stylu promítající se nejen do samotného desigenu hodinek, ale též do zpracování černého podkladu ciferníku s podsvícenými ručičkami vyznačující se perfektní čitelností za každé viditelnosti. Hodinky jsou navíc vodotěsné (100 m) a výrazně odlehčené díky tělu i tahu z titanu. Jedná se o sportovnější design hodinek přesto vynikající klasickým konzervativním vzhledem, což privítá většina mladých pilotů, kteří nechtějí investovat příliš mnoho peněz a chtějí získat kvalitní pánské hodinky pro každodenní nošení a létání. Zajímavé je, že právě tento typ hodinek bývá často vyhledáván dopravními piloty dávající přednost konzervativnímu typu hodinek v klasickém stylu.

- strojek QARTZ, výrobce SEIKO
- titanové tělo i tah
- sportovní design
- klasický vzhled pánských hodinek
- konzervativní design
- vynikající čitelnosti údajů
- odlehčený materiál (TITAN)
- zatmavený ciferník
- podsvícené ručičky a údaje
- fce zobrazení času
- fce zobrazení datumu
- fce tachometru
- vodotěsné (až do 100 m)
- 2 roky záruka
- napájení (bateriové)

Seiko představuje především kvalitu dílenského zpracování každých hodinek a tedy značnou odolnost během každodenního nošení. Zároveň se jedná o klasiku - bez zbytečných fcí navíc. Zkrátka jen zobrazení času a datumu. Přesto je tento model poměrně úspěšný na trhu zejména díky volbě materiálu. Oproti těžkým ocelovým tahům a tělům většiny hodinek, jsou tyto kompletně z titanu. Právě nízká úroveň výbavy hodinek byla vyvážena volbou titanového pouzdra a titanového tahu. Tím výrobce docílil přijatelné ceny za vysokou kvalitu zpracování. Hodinky jsou na ruce velmi lehké a zejména díky nízké hmotnosti si je oblíbila většina letců z řad obchodních i dopravních pilotů.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.