Torgoen T5 Zulu Time

 
 
Torgoen nabízí rozumnou cenu a vysoce solidní kvalitu hodinek pro běžné nošení a v případě leteckých nadšenců se zejména jedná o model, který lze doporučit za účelem úspor nutné finanční investice.
Cena 9 826,45 Kč bez DPH
11 890 Kč    
Kód produktu 1496
Kategorie Hodinky
 

Torgoen T5 Zulu Time byl vyroben v souladu se švýcarskými zvyky: tedy v nejvyšší kvalitě dílenského zpracování. Jedná se o atraktivní model hodinek pro piloty s několika klíčovými funkcemi navíc, které oceníte právě během každodenního létání. Kompromisy byly nastaveny zejména v případě těla hodinek, které je vyrobeno z oceli, což se promítá do celkové hmotnosti hodinek. Spolehlivost je však dána vodotěsným tělem hodinek (10 ATM - 330 ft). Pokud hledáte letecké hodinky za rozumnou cenu, jejichž hlavní výhodou je dobrá čitelnost všech dostupných údajů, je možné Torgoen T5 Zulu Time doporučit. Na druhé straně je třeba smířit se s tím, že nejsou rádiem řízené a strojek v těchto hodinkách lze považovat za standardní průměr.

 

 

- švýcarská kvalita zpracování
- ocelové tělo hodinek
- kožený pásek (italská výroba)
- 24-hodinovka navíc (duální čas)
- 24-hodinovka (ve formátu "military")
- datumovka
- K1 tvrzené sklíčko hodinek (minerální)
- Swiss Quartz (analogové, RONDA mechanika)
- vodotěsné do 10 ATM
- hmotnost: 91 g

 

POZN: Optimální model hodinek ve švýcarské kvalitě. Kompromisy: analogový typ s ocelovým tělem a minerálním sklíčkem bez rádiového automatického průběžného seřizování hodinek. Toto jsou kompromisy promítající se do celkově nižší pořizovací ceny. Na druhé straně pro létání jsou vhodné zejména díky precizní čitelnosti všech údajů, což oceníte v reálném čase během zapisování času do navigačního štítku nad příslušným otočným bodem.