City Bus Simulator Muenchen - Best Of

 
  • 1 z 48
 
City Bus Simulator není rozhodně záležitost na jedno herní odpoledne. V praxi se jedná o sofistikovaný simulátor autobusu a o tom vás přesvědčí nejen simulační stránka řízení autobusu MAN, ale též naprosto úchvatně zpracovaná scenérie - tedy grafická stavba programu okolního prostředí. Interaktivní kabina řidiče, model poškození, spousta animací a proměnlivých podmínek počasí a navíc v reálném zázemí překrásného města Mnichov na skutečné lince (100). Titul samotný vyžaduje pro instalaci 5 GB volného prostoru na pevném disku. Hardwarové požadavky: Windows Vista(SP3)/7/8/, Procesor: Dual Core 2.8 GHz, 4 GB RAM, grafika: GeForce 9800 GT nebo ATI chipset ve stejné třídní kategorii, zvuková karta - DirectX 9.0c kompatibilní.
Cena 1 066,12 Kč bez DPH
1 290 Kč    
Kód produktu 1423
Kategorie Hry, ostatní simulátory
 

Autobusové simulátory jsou populárním artiklem mezi videoherní komunitou. Nejpopulárnější je rozhodně série OMSI, ale právě proto, že OMSI nám defacto představil hardcore simulátoru autobusu na PC, lidé chtějí víc, chtějí zkusit něco dalšího a třeba i trochu jiného. Přesně takovým titulem je City Bus z dílny TML Studio. City Bus nezklame jak začátečníky, tak i veterány OMSI. Stále se totiž jedná o vysoce realistický simulátor autobusu a navíc v interaktivním zpracování německé metropole Mnichova. Řídit můžeme vysoce detailní zpracování autobusu "MAN Lion´s City Bus" a navštívit tak spoustu zastávek na běžných linkách ve městě Mnichov. Mnichov je nádherné město a právě volba této metropole v simulátoru převládá jako jeden z hlavních nosných stavebních kamenů simulace autobusu. Interaktivita scenérie, vysoce kvalitní grafická stavba i optimalizace, spousta neuvěřitelných detailů, proměnlivých podmínek počasí, to vše navíc právě v Mnichově vynikající spoustou úžasných kulturních památek a muzejí. Linka číslo 100 je provedena přesně podle skutečnosti a tak máme možnost si tuto jízdu vychutnat přesně jako byste ji absolvovali v reálném městě.

Zapotřebí je zdůraznit, že právě Mnichov patří mezi klenoty cestovního ruchu a turismus je zde na denním pořádku, zejména právě též v hromadné dopravě. Zpracování města i jednotlivých zastávek plně odpovídá skutečnosti v každé vteřině jízdy. Zapomenou však nesmíme také na simulační aspekt jízdy autobusem. I v tomto případě převládá realismous nad akčním pojetím a to je ostatně důvod, proč se tento simulátor tak dobře zapsal i u veteránů OMSI. Technické aspekty jsou zpracovány opravdu dobře a navíc v plně interaktivní podobě, kterou lze navíc přizpůsobit vlastním dovednostem. Do hry můžete zapojit spoustu "asistentů", kteří obstarají technicky náročné oblasti simulace a užít si tak spíše jízdu v překrásné scenérii a soustředit se např. jen na okolní provoz na chodnících i na silnicích. Pokud se však rozhodnete techniku plně zapojit do vaší jízdy, budete mít plné ruce práce nejen s okolním provozem, ale právě též se samotným řízením autobusu, jeho ovládáním včetně zvládnutí všech doprovázejících elementů během jízdy dle jízdního řádu příslušné linky. Nechybí samozřejmě též plně funkční a interaktivní fyzika jízdy včetně závad, které vás mohou potkat. Nečekané poškození autobusu, ale i např. píchnutí pneumatiky budete muset řešit s dispečinkem.

- další vynikající volba simulace autobusu
- precizní grafická stavba programu
- špičkové grafické speciální efekty
- reálný model autobusu MAN Lion´s City Bus
- reálná lokace - scenérie města Mnichov
- reálné možnosti ovládání autobusu
- reálná fyzika jízdy
- interaktivní model poškození
- plně interaktivní 3D kabina řidiče
- všechny systémy a přístroje plně funkční
- interaktivní poloha dispečinku
- volitelný stupeň obtížnosti (AI asistence)
- autentický průběh trati a jízdního řádu (linka 100)
- více než 43 význačných 3D objektů odpovídající reálné předloze
- reálná možnost rádiové komunikace s řídícím střediskem (dispečinkem)
- autentický provoz na silnicích i chodnících
- reálné modely a animace silničního provozu i chodců
- reálná pravidla silničního provozu
- proměnlivé podmínky počasí
- výborná optimalizace FPS
- autentická zvuková kulisa vně i uvnitř
- vhodné jak pro začátečníky, tak i pokročilé (veterány OMSI)