EMERGENCY CALL 112 (The Fire Fighting Simulator)

 
  • 1 z 20
 

Hardwarové požadavky: Windows 7/8/8.1/10 (64 Bit), procesor 2.6 GHz, RAM 8 GB RAM nebo více, VRAM: 1GB VRAM (DX 11), 6 GB volného prostoru na pevném disku, internetové připojení.

Cena 983,47 Kč bez DPH
1 190 Kč    
Kód produktu 1548
Kategorie Hry, ostatní simulátory
 

EMERGENCY CALL 112 - The Fire Fighting Simulator je nový typ simulace reprezentující provoz hasičské stanice ve velkém městě. Jedná se o kompletní simulaci činnosti hasičského sboru a program byl vyvinut ve spolupráci s hasičskou stanicí Muelheim (Německo). Tamější sbor včetně hasičské stanice Muelheim patří v Evropě nejen mezi největší v současné době, ale též mezi nejvybavenější a nejmodernější hasičské stanice. Realismus simulace tedy není nutné v tomto ohledu podceňovat, protože provoz hasičské stanice je v simulátoru zpracován v maximálně detailních proporcích - včetně využití nejmodernější techniky, postupů zasahující nejen autentické zpodobnění samotného zásahu, ale též předcházející děj včetně sledu velících pokynů.

Pokud vás tedy zajímá jak provoz hasičské stanice a hasičského sboru v praxi velkého města funguje, je právě tento titul tím nejlepším na soudobém trhu. Ještě nikdy předtím totiž nebylo součástí simulace hasičské stanice takové množství titěrných detailů úzce spjatých s realistickou předlohou. K dispozici máte veškerou výbavu, kterou používáte současně na různých místech i v pozdějším čase, je třeba se tedy o vybavení detailně starat a uchovávat je stále v provozu-schopném stavu. Jednotlivé zásahy, ke kterým budfete povoláni vyžadují dodržovat pokyny velení, ale též volbu té správné techniky. Přitom každý zásah je graficky a animačně na maximálně vysoké úrovni. Pokud jste např. nuceni vyjet k dopravní nehodě, je zapotřebí se vypořádat též s okolním dynamickým provozem na komunikacích. K tomu abyste zásah úspěšně zvládli slouží celá řada nástrojů včetně přesně vytyčené metodiky provedení. Různorodost a hlavně náhodnost generování jednotlivých událostí, ke kterým jste přizváni však rozhodně není v praxi simulace jednoduchá, či jednotvárná záležitost. Rozmanitost je v tomto případě součástí nabídky programu, neboť jednotlivé události jsou generovány zcela náhodně na různých místech - tedy prakticky kdekoli v daném městě. Jako scénické zázemí bylo zvoleno poměrně rozlehlé fiktivní město, ve kterém se může odehrát prakticky cokoli, kdykoli a kdekoli. Dynamika herního prostředí, interaktivní provoz na komunikacích, ale také špičková umělá inteligence jednotlivých členů hasičského sboru představují jen zlomek toho, co tento nový titul v praxi PC simulace nabízí.

- simulace hasičského sboru
- plně interaktivní dynamický provoz hasičské stanice
- různorodá a reálná výbava k dispozici
- fce velení
- reálně zpracovaná vozidla a technika hasičského sboru
- fiktivní město - velmi rozlehlé
- dynamický provoz a dynamické okolní prostředí
- náhodně generované jednotlivé mise zásahů
- různorodost a rozmanitost výjezdů
- plně funkční modely veškeré výbavy
- denní i noční zásahy
- spolupráce s ostatními členy has. sboru
- pokročilé vlastnosti umělé inteligence has. sboru
- reálný provoz na komunikacích
- vysoce realistická herní předloha
- vyrobeno ve spolupráci s hasičskou stanicí Muelheim
- vhodné nejen pro mladší generaci 
- detailní dokumentace
- precizní grafika
- nespočet animací a zvuků
- výborná optimalizace FPS
- nevyžaduje ultra-výkonnný počítač