Im Koeblitzer Bergland 3 (Train Simulator 2014)

 
  • 1 z 17
 
Nový add-don pro Train Simulator 2014. Hardwarové požadavky: Train Simulator 2014, Windows XP/Vista/7, Procesor 2.6 GHz, 1024 MB RAM, grafika Geforce® ATI Radeon® s minimálně 256 MB VRAM.
Cena 983,47 Kč bez DPH
1 190 Kč    
Kód produktu 1290
Kategorie Hry, ostatní simulátory
 

Datum vydání: 14.11. 2013

Train Siumulator 2014 je již k dostání a stává se po vzoru předchozích dílů této populární série železničního simulátoru jednoznačně nejlepší volbou na trhu pro všechny, kteří na PC žádají kvalitní železniční (vlakový) simulátor. Proto, abychom Train Simulator 2014 opepřili něčím dalším, dovolujeme si do nabídky zařadit nový add-on "Im Koeblitzer Bergland 3", který je výhradně určen pro Train Simulator 2014. V podstatě se jedná o titul, který do podvědomí uživatelů vstoupil poprvé jako freewareový produkt (trať Altenburg - Wildau) holandského vývojáře (Siegfried Derks). Cílem bylo představit unikátní fiktivní trať pocházející z překrásné krajiny Německa. Vzhledem k zajímavému základu původní práce se vývojář dohodl s producentem základ díla rozpracovat a vydat je, jako zcela nový komerční add-on se spoustou novinek a nových prvků - zejména nových funkcí technologicky vycházejících z možností nové verze Train Simulator 2014.

Na první pohled je patrné, že hlavní důraz byl kladen na okolní prostředí (špičkovou grafiku nabízející též velmi bohatě členitý terén a realistické bezprostřední okolí tratí (včetně vegetace zasahující např. i slunečnicová, či kukuřičná pole). Okolí prašců trati se potkává s neuvěřitelně prorostlým plevelem a trať tak působí z hlediska vegetace zcela realisticky. Celá trať je zasazena dobově do období po roce 2000 a nabízí tak ucelený pohled na okolní scenérii včetně detailního zosobnění všech nádraží vytyčené trati včetně všech železničních systémů a okolní scenérie. Tratě jsou navrženy naprosto autenticky a vzhledem k okolnímu reliéfu krajiny jsou některé části úseků považovány za obtížné. Jedním z bonusů je vysokorychlostní úsek, na kterém lze dosahovat až 200 km/h. Součástí add-onu je též několik samostatných místních lokalit, které mohou posloužit jako výchozí materiál pro další zhotovené dynamickéscénáře uživatelů.

- 75 km vysoce náročné virtuální železniční trati
- úsek 50 km elektrifikovaná dvoukolejka
- částečně elektrifikovaná odbočka
- špičková grafická stavba
- vynikající zpracování železnice a okolního prostředí nádraží
- vegetace, 3D objekty s reálnými texturami
- "život" strojevedoucího až s osmi typy lokomotiv
- nové lokomotivy BR143, BR323 Koef II, BDnzrf
- ICE-Trass (vysokorychlostní lokomotiva)
- 20 km trati s možností dosáhnout až na 200 km/h
- moderní signální systém (HV)
- nová nádraží Altenburg-Nord
- přepracování Bad Rinckenburg
- totálně přepracované traťové systémy
- více možností místních scénářů (Koeblitz)