OMSI: Hamburg Day & Night

 
  • 1 z 51
 

Další skvělý add-on pro simulátor OMSI je určen jak zkušenějším uživatelům, tak laikům, kteří si jen chtějí zajezdit ve městě Hamburk v co možná nejdetailnějším zpracování. Jednotlivé linky excelují zpracováním okolního prostředí, zastávkami, odbavením cestujících, ale i zvukem, či dynamicky skvěle zvládnutým silničním provozem. Zapotřebí je dávat pozor i na pěší a cestující dobíhající autobus na poslední chvíli. Hardwarové požadavky:OMSI - The Bus Simulator, Windows XP/Vista/7/8, Dual-Core 3,0 GHz, 4 GB RAM, 1024 MB (Direct X) VRAM, DirectX: 9.0c nebo vyšší, internetové připojení, 3 GB volného prostoru na pevném disku.

Cena 900,83 Kč bez DPH
1 090 Kč    
Kód produktu 1269
Kategorie Hry, ostatní simulátory
 

OMSI: Hamburg Day & Night je add-on pro nejpopulárnější a nejžádanější simulátor autobusu OMSI. Tentokrát je cílem nového add-onu představit nám devadesátá léta MHD ve městě Hamburk (Německo) a to z pohledu realistického ztvárnění nejdůležitějších autobusových linek 109 a 688. Užít si tak můžeme nejen nové typy autobusů v maximálních proporcích realistického ztvárnění, ale také více než 15 km reálné trati představující v reálu 100 minut jízdy ve famózně zpracovaném - době zcela přesném zázemí města Hamburk. Obě linky představují defacto "fotorealistickou" trať obsahující nejen kompletní infrastrukturu městské zástavby a pozemních komunikací, ale také význačné historické památky. To vše v plně interaktivním pouličním provozu. Obě linky je možné jezdit v reálném čase - tedy nejen ve dne, ale v proměnlivých podmínkách denní doby (včetně jízdy v noci). Nechybí ani proměnlivé podmínky počasí, které byly obzvlášť v případě deště skvěle zpracovány i v podobě textur povrchu komunikací.

Po vzoru základní předlohy OMSI - tedy představit nám maximálně realistickou simulaci jízdy autobusem, se i v tomto případě můžete plně spolehnout na zcela jasně vymezený jízdní řád ve spojení s technicky pokročilými vlastnostmi fyzikálního modelu autobusů. Celý proces jízdního řádu se odehrává v reálném čase včetně jednotlivých zastávek, zakoupení jízdenek, vystupování i nastupování cestujících. Dramatický kontext autentické jízdy autobusu je navíc výrazně obohacen novou zvukovou složkou ("ambient sound"). Provoz na komunikacích obstarává samostatný engine pokročilých vlastností umělé inteligence a vozidla na komunikacích odpovídají tehdejší době. Součástí rušného provozu v ulicích jsou též oficiální licence dalších dopravců, které můžete na trati potkat.

Add-on zaujme uživatele především inovacemi zasahující grafickou i zvukovou součást programu, vyčerpávající technické souvislosti provozu dobově přesně zpracovaných autobusů, autentické jízdní řády a i složité řešení situací napříč dynamickým provozem ostatních účastníků silničního provozu. Titul si tak klade za cíl nabídnout příznivcům OMSI další nevídaný zážitek sdružující jak vysokou míru autentičnosti a realismu, tak také vysoký stupeň zábavy a vyčerpávajících možností i pro méně zkušené řidiče autobusů. V neposlední řadě je to především detailně zpracované město Hamburk, ve kterém máte možnost doslova zažít "virtuální realitu" velkoměsta. Vždyť právě Hamburk je prakticky druhým největším městem Německa.

- add-on pro simulátor OMSI
- shodná vize realismu & zábavy
- dvě autentické linky z devadesátých let
- linka 109, linka 688
- zcela auetentická replika města Hamburk
- dynamické skripty silničního provozu (AI)
- autentické historické památky a okolní prostředí
- proměnlivé podmínky denní doby
- dynamické podmínky počasí
- speciální efekty během nočních jízd!
- 15 kilometrů reálné trati
- více než 100 minut reálné jízdy
- autentické procesy jízdního řádu
- technicky vyspělá simulace autobusů
- kladení důrazu na technické souvislosti
- špičkový zvukový engine (včetně ambient sound)
- detailní grafická složka a grafické efekty
- animovaný provoz na komunikacích
- reálné chování pěších a cestujících
- reálné zpracování autobusů (provoz v letech 1993, 1994)
- několik samosatných "kamufláží" 3D modelů autobusů
- linka 109 (9.5 km)
- linka 688 (noční linka, 5.5 km)
- autentické zohlednění převýšení terénu!
- licenční zastoupení dalších dopravců (včetně textur)
- oficiálně licencované oba typy autobusů
- 5-ti rychlostní automatická převodovka součástí
- zcela reálné procesy odbavení cestujících 
- detailní zosobnění rušného pouličního života