OMSI 1&2 Vienna: The High-Floor Bus LU200

 
  • 1 z 21
 
Hardwarové požadavky: OMSI – The Omnibussimulator (vyžaduje originální kopii hry OMSI), procesor: Dual-Core 3,0 GHz, grafická karta: 1024 MB (Direct X kompatibilní), operační systém: Win XP/Vista/7/8, 4 GB paměti RAM, 4 GB volného prostoru na pevném disku. Add-on pro simulátor OMSI nabízí všem fanouškům autobusů novou perspektivu ježdění na reálných vídeňských linkách.
Běžná cena 1 090 Kč
Ušetříte 100 Kč (–9 %)
Cena 818,18 Kč bez DPH
990 Kč    
Kód produktu 1243
Kategorie Hry, ostatní simulátory
 

Simulátor autobusu známý pod titulem "OMSI" je ať chcete nebo ne jedním z nejprodávanějších titulů uplynulého roku. Napříč všemi věkovými kategoriemi se OMSI stal hitem nejen u nás, ale též ve většině sousedních zemích. OMSI zkrátka doposud patří mezi video-herní artikl, který na trhu uspěl a to především díky tomu, že se nejedná o titul, který by nabídl jen "akční" ježdění odnikud nikam. OMSI má v zásadě přesně ucelenou funkční koncepci promítající se do reálného provozu autobusu v těch nejmenších detailech.

Po úspěchu OMSI a následně též nového simulátoru OMSI 2 s potěšením oznamujeme všem příznivcům této série, že máte nyní možnost objednat první DVD add-on pro OMSI 1 a OMSI 2 simulátor: VIENNA - The High-Floor Bus LU200. K instalaci tohoto add-onu však potřebujete původní simulátor OMSI nebo aktuální verzi OMSI 2 - nejedná se tedy o samostatnou aplikaci, či pokračování, avšak výhradně o add-on pro stávající simulace OMSI. Po vzoru OMSI má tento add-on stejnou úroveň zpracování a nabízí nejen kompletní simulaci autobusu LU200, ale také přesně vymezenou strukturu reálného jízdního řádu promítající se až do tří rozdílných linek v maximálně propracovaném reálném prostředí simulující skutečné 3D prostředí z reálu. Každá trať je tak reálnou předlohou a vy máte další možnost jak si OMSI užít v poněkud "občerstvené" formě nových tratí. Kromě pevného jízdního řádu titul nabízí též možnosti odchýlení se od vytyčené trati a linku na jednotlivých tratích zkrátit oproti původní délce příslušné trati.

- add-on pro OMSI simulátor!!
- nově instalace i pro OMSI 2
- typ autobusu: LU200
- oficiální historická originální linka Vídně: linka 24A (rok 2005)
- více než 350 nových detailních objektů
- zcela reálná podoba ulic a 3D budov
- autentický provoz
- pokročilé vlastnosti provozu AI (včetně linek tramvají E1+c3, ULF)
- pokročilé vlastnosti provozu AI (podzemní dopravy)
- precizně zhotovené jízdní řády
- tři různé reálné trati
- špičkově optimalizovaná 3D grafika
- simulace v reálném čase 
- speciální grafické efekty
- autentická zvuková složka

Pokud vlastníte simulátor OMSI, popř. též aktuální verzi OMSI 2 tento add-on by se mohl stát jasnou volbou nejen jako dárek pro vaše nejbližší, kteří si OMSI, popř. OMSI 2 již nějakou dobu užívají, ale také jako nutný obsah v podobě rozšíření za účelem získání zcela nové perspektivy simulace jiného druhu autobusu ve shodně zpracované kvalitě - nyní na jiných populárních linkách s autobusem LU200.