OMSI 2: Wien Linie 23 A (OMSI 2 add-on)

 
  • 1 z 13
 
OMSI 2, operační systém: Win XP/Vista/7/8/8.1, procesor (CPU) 2,6 GHz, 4 GB RAM, 6 GB volného prostoru na pevném disku, 1024 MB (DirectX: 9.0 nebo vyšší verze) kompatibilní grafický akcelerátor, DVD mechanika.
Cena 900,83 Kč bez DPH
1 090 Kč    
Kód produktu 1485
Kategorie Hry, ostatní simulátory
 

OMSI 2 je nepochybně titul, který se stále prodává zejména díky tomu, že se v tomto případě jedná o vynikající skloubení realismu s herním zážitkem. Vzhledem ke skutečnosti, že mnoho uživatelů již přešlo z původní verze OMSI na verzi OMSI 2, je důležité původní kód simulace obohatit o nový obsah a rozšířit tak obzory herního nadšení v podobě nových map a spousty vylepšení.

U tvorby klíčových add-onů pro OMSI 2 jde technicky dopředu nejvíce zvuková kulisa, realismus ovládání a současně též neutuchající smysl pro detail okolní - reálné scenérie. Wien 2 jako nový add-on pro OMSI 2 není výjimkou, ba naopak přináší ještě více technických inovací než originální simulátor. V případě tohoto add-onu máme možnost zažít reálnou jízdu městem Vídeň v rozpisu jízdního řádu linky 23A v různorodých - proměnlivých podmínkách příslušného scénáře. Navíc je celá linka velmi efektivně zpracována do různorodých scénářů promítající se do náročnosti v závislosti např. na stávajících podmínkách počasí (proměnlivost počasí), anebo také na různorodých podmínkách AI provozu a to jak během denní doby, tak i během nočních jízd. Navíc máme k dispozici opět precizní modely nových autobusů (první i poslední generace) zasahující i nízkopodlažní model. K tomuto add-onu bychom mohli doporučit též linku 24A (v prodeji zvlášť), neboť právě kombinací obou add-onů získáváte obrovský výběr variací i celkovou vzdálenost: tam, kde jeden "add-on" končí, tam začíná "druhý".

Součástí této linky jsou též dva nové autobusy a zejména zcela nově zpracovaná scenérie města do nejmenších detailů (včetně nových skriptů AI dynamického provozu na komunikacích města). V tomto případě se tak jedná o titul, který realismus ovládání autobusu považuje za stěžejní součást simulačního prožitku a to vše v autentické kulise zvukové složky a v reálném zázemí rušného a graficky přesně znázorněného města Vídeň. Klíčová vylepšení zasahují právě vizualizaci města ve 3D včetně všech budov, detailního zosobnění přilehlých ulic, objektů a budov. Stejný počet detailů však můžete pozorovat i na komunikacích, světelných křižovatkách, ale i chodnících a přechodech pro chodce. Rovněž dynamika umělé inteligence s ohledem na provoz a chodce, byla dotažena do maxima. Naprosto věrohodné podmínky okolního silničního provozu a přirozené chování chodců vás okamžitě strhne do dramatického prožitku a záleží pouze na vás, do jaké míry se s poměrně složitou situací (dodržování pravidel, rozpis jízdního řádu, nutné opravy) v provozu vypořádáte.

Kromě statických detailů, tak v tomto případě můžete pozorovat spoustu dílčích - nově zpracovaných animací - včetně animací autobusů, které můžeme řídit. Totéž se týká chodců, ale i např. animací spojených s nekázní řidičů. Odbavení cestujících, přijaté platby v hotovosti, zastávky, to vše činí z tohoto add-onu přesvědčivý herní zážitek pro příznivce této série. Není bez zajímavosti, že též okolní provoz zasahující např. jiné linky autobusů, nebo železniční přepravu, tedy jak nadzemní, tak i podzemní přepravu, je v simulaci zastoupen a „běží na pozadí" souběžně s vaším vlastním herním prožitkem „autobusáka".

- autobus NG 235 M18 (low-floor první generace modelu)
- autobus GU 240 M18 (high-floor poslední generace modelu)
- kompletní zpodobnění linky Vídeň (23A)
- aktualizace linky až do roku 2005 (Kagran)
- aktualizace 3D modelů, nové 3D objekty
- vynikající zpracování ulic přiléhající ke komunikacím
- variace celé délky trati včetně jízdních řádů
- nové modely AI (umělé inteligence)
- např. přibyly tramvaje typu E1-c3 a typu ULF
- nadzemní i podzemní přeprava v plné interaktivitě
- všechny modely MHD v originální podobě
- nadzemní železniční přeprava součástí v plné interaktivitě
- např. BR 4020 a Taurus BR1116
- nové modely osobních vozů (AI)
- nové modely motocyklů - jednostopá vozidla!
- proměnlivé podmínky počasí
- vynikající grafické efekty noční scenérie
- realistický přechod denní i noční doby
- význační - autentické objekty scenérie
- autentické aktualizované jízdní řády
- reálné zpodobnění všech zastávek
- dvě různé variace hlavní linky 23A v závislosti na reálné předloze
- vynikající optimalizace FPS vs počet detailů

Médium DVD ROM