OMSI 2: Wien Linie 24 A (OMSI 2 add-on)

 
  • 1 z 4
 
OMSI 2, operační systém: Win XP/Vista/7/8/8.1, procesor (CPU) 2,6 GHz, 4 GB RAM, 6 GB volného prostoru na pevném disku, 1024 MB (DirectX: 9.0 nebo vyšší verze) kompatibilní grafický akcelerátor, DVD mechanika.
Cena 900,83 Kč bez DPH
1 090 Kč    
Kód produktu 1451
Kategorie Hry, ostatní simulátory
 

OMSI 2 je nepochybně titul, který se stále prodává zejména díky tomu, že se v tomto případě jedná o vynikající skloubení realismu s herním zážitkem. Vzhledem ke skutečnosti, že mnoho uživatelů již přešlo z původní verze OMSI na verzi OMSI 2, je důležité původní kód simulace obohatit o nový obsah a rozšířit tak obzory herního nadšení v podobě nových map a spousty vylepšení.

U tvorby klíčových add-onů pro OMSI 2 jde technicky dopředu nejvíce zvuková kulisa, realismus ovládání a současně též neutuchající smysl pro detail okolní - reálné scenérie. Wien 2 jako nový add-on pro OMSI 2 není výjimkou, ba naopak přináší ještě více technických inovací než originální simulátor. V případě tohoto add-onu máme možnost zažít reálnou jízdu městem Vídeň v rozpisu jízdního řádu linky 24A v různorodých - proměnlivých podmínkách příslušného scénáře. Součástí této linky jsou též dva nové autobusy a zejména zcela nově zpracovaná scenérie města do nejmenších detailů (včetně nových skriptů AI dynamického provozu na komunikacích města). V tomto případě se tak jedná o titul, který realismus ovládání autobusu považuje za stěžejní součást simulačního prožitku a to vše v autentické kulise zvukové složky a v reálném zázemí rušného a graficky přesně znázorněného města Vídeň. Klíčová vylepšení zasahují právě vizualizaci města ve 3D včetně všech budov, detailního zosobnění přilehlých ulic, objektů a budov. Stejný počet detailů však můžete pozorovat i na komunikacích, světelných křižovatkách, ale i chodnících a přechodech pro chodce. Rovněž dynamika umělé inteligence s ohledem na provoz a chodce, byla dotažena do maxima. Naprosto věrohodné podmínky okolního silničního provozu a přirozené chování chodců vás okamžitě strhne do dramatického prožitku a záleží pouze na vás, do jaké míry se s poměrně složitou situací (dodržování pravidel, rozpis jízdního řádu, nutné opravy) v provozu vypořádáte.

Kromě statických detailů, tak v tomto případě můžete pozorovat spoustu dílčích - nově zpracovaných animací - včetně animací autobusů, které můžeme řídit. Totéž se týká chodců, ale i např. animací spojených s nekázní řidičů. Odbavení cestujících, přijaté platby v hotovosti, zastávky, to vše činí z tohoto add-onu přesvědčivý herní zážitek pro příznivce této série. Není bez zajímavosti, že též okolní provoz zasahující např. jiné linky autobusů, nebo železniční přepravu, tedy jak nadzemní, tak i podzemní přepravu, je v simulaci zastoupen a „běží na pozadí" souběžně s vaším vlastním herním prožitkem „autobusáka". Navíc se do prodeje dostává i linka navazující na 23A a oba add-ony se po instalaci stávají jedním interaktivně propojeným celkem.

- kvalitní add-on pro OMSI 2
- celá řada technických vylepšení kódu simulace
- plně interaktivní ovládání 3D kabiny autobusů
- zcela reálné proporce fyziky ovládání
- špičkově a detailně zpracovaná scenérie města
- dynamický silniční provoz (AI)
- interaktivní AI chodců
- nové skripty odbavení cestujících
- nová charakteristická zvuková kulisa uvnitř i vně autobusu
- nepředvídatelné situace na silnici (bezpečnost / nebezpečnost provozu)
- proměnlivé podmínky (počasí, denní doba)
- možnost propojení s linkou 24A
- speciální grafické efekty
- význačná místa ve městě
- všechny přilehlé ulice a budovy na trati v reálné podobě
- historické památky i reálná hustota provozu
- nové objekty AI
- nadzemní i podzemní přeprava součástí!
- …včetně tramvají a vlaků
- autobus NL 205 M12
- autobus LU 200 M11
- realistické zastávky
- autentický jízdní řád
- model poškození (interakce depa)
- realistické značení silnic i křižovatek
- vysoká míra herního prožitku
- detailní dokumentace
- skvělá grafika i optimalizace