OMSI 2 Add-ON LONDON

 
  • 1 z 21
 
Hardwarové požadavky: OMSI 2 – The Omnibus Simulator (alespoň aktualizovaná verze 2.2.032), operační systém Windows 7 / 8 / 8.1 / 10, procesor: min. 2.8 GHz, operační paměť: (RAM): min. 4 GB, volný prostor na pevém disku (4 GB), grafická karta: (min. 1024 MB, DirectX 9.0c nebo lepší), internetové připojení.
Cena 983,47 Kč bez DPH
1 190 Kč    
Kód produktu 1522
Kategorie Hry, ostatní simulátory
 

OMSI 2 je nepochybně stále nejžádanější simulátoru autobusu se vším, co můžete očekávat od kvalitního titulu s převládajícími realistickými vlastnostmi promítající se jak do fyziky, zvukové složky, interakce s okolním prostředím, tak také do detailně zpracovaných vysoce realistických lokalit. OMSI 2 nestárne a zájem o tento produkt je stále na vysoké úrovni zejména díky profesionálním nástavbám tohoto typu a nový add-on London je toho dalším důkazem. Uživatelé této oblíbené počítačové hry tak mají další příležitost instalovat novou scenérii, nové typy autobusů a nové jízdní řády a zažít tak další notnou porci zábavy za volantem autobusu.

OMSI 2 Add-on LONDON navazuje na nejlepší dosavadní add-ony pro OMSI 2 a přináší nám ucelený komplet jedné z největších metropolí (LONDÝN / ANGLIE) v dokonalém interaktivním a graficky nadmíru kvalitně zpracovaném prostředí. V této souvislosti je nutné si uvědomit, že tentokrát budeme jezdit "vlevo". Toto by samozřejmě neměl být problém, avšak s ohledem na interaktivní provoz na komunikacích to pro ty, kteří jsou zvyklí jezdit výhradně vpravo bude znamenat další speciální výzvu. Scenérie dokonale supluje složitost a provázanost rušných komunikací a s tím spojenou náročnost zvládnutí předepsaných jízdních řádů. Chcete ovládnout "NEW ROUTEMASTER" se vsím, co k tomu v Londýně patří? Stačí si vybrat z jedenácti samostatných tratí v podobě reálných variací nabízející až 230 individuálních jízdních řádů dle reálné předlohy.

Kromě úžasné lokace a spousty nových kilometrů v detailním zázemí města Londýn, však oceníte též zcela novou techniku typicky navrženou pro provoz v Londýně. Celkem tři nové autobusy nabídnou vysoce realistickou fyziku jízdy i ovládání a to zejména s ohledem na typické vlastnosti všech nových modelů: Dennis Enviro 400, Gemini2 a 12 metrů dlouhý Citaro. Zohledněna byla též realistická pohonná jednotka v podobě dieselového i hybridního agregátu. Novinkou je samostatná simulace autobusu Routemaster byla opepřena o typické vlastnosti provozu včetně interakce v podobě integrace zosobněného asistenta starající se o zákazníky, součástí (včetně ostatních modelů) je též interaktivní systém iBUS a systém pro ohlašování zastávek předem během jízdy. Celkem se nabízí 5 technicky dokonale zpracovaných nových autobusů, které můžeme ovládat.

Mapa Londýna byla navržena přesně dle reálné předlohy a máte tak možnost prozkoumat toto město do nejmenších detailů. Defacto se v tomto případě tento add-on stává též skvělým průvodcem Londýna, protože během jízdy autobusem navštívíte spoustu zajímavých míst včetně význačných historických památek. Mapu si užijete jak během denních jízd (10 variací), tak také během nočních výjezdů (3 samostatné noční linky). Bonusem je typická linka, která jezdí 24 hodin denně, sedm dní v týdnu. Jako bonus považujeme možnost sestavy jídzních řádů v chronologické posloupnosti - tedy s ohledem na vývoj jednotlivých linek a jízdních řádů v časové ose. Tím pádem se nabízí možnost úprav jízdních řádů přesně podle toho, jak byly postupně jednotlivé linky přizpůsobeny provozu v Londýně. Samozřejmě potěší možnost si add-on užít dle vlastních představ a zejména v režimu "free ride" je atraktivita titulu zajištěna zejména v případě nejmladší generace.

- vysoce detailní add-on pro OMSI 2
- špičkově zpracované město Londýn
- reálné a plně interaktivní okolní prostředí
- animovaný provoz na komunikacích i chodnících
- spousta nových modelů vozidel
- reálné 3D postavy lidí v interaktivním provozu
- detailně zpracované jednotlivé jízdní řády
- celkem 5 nových autobusů
- 11 tratí
- 230 variací jízdních řádů
- možnost využití denních i nočních linek
- 6 interaktivních dep
- historické památky
- význačné body města Londýn
- turistické atrakce
- chronologická posloupnost linek, průběhu tratí, jízdních řádů včetně provozovatelů
- dokumentace v .PDF