TRAIN SIMULATOR 2018

 

Nový Train Simulator 2018 pro PC nabízí unikátní zážitek všem příznivcům PC železničních simulátorů. Aktuální verze nabízí oproti předchozímu dílu celou řadu dalších vylepšení zejména s ohledem na hratelnost ať již z perspektivy strojvůdce, cestujícího, či fanouška, který má možnost vytvořit si vlastní scénáře i železniční trati dle vlastního uvážení. Produkt je vhodný jak pro zkušené uživatele předchozích verzí, tak i pro začátečníky a skalní příznivce železnice. K dispozici máte na výběr celou řadu lokomotiv a železničních souprav a pokud se ponoříte do simulátorových aspektů herního obsahu, užijete si nejen spoustu zábavy, ale také budete potřebovat dost času k tomu, abyste zvládli všechny typy lokomotiv ovládat a dokázat je zkrotit na všech připravených tratích a to nejen za jasného počasí, ale též za zhoršených podmínek počasí, silné vánice, nebo např. v noci.  

Cena 983,47 Kč bez DPH
1 190 Kč    
Kód produktu 23025
Kategorie Hry, ostatní simulátory
 

Simulátor a současně též kvalitní počítačová hra překvapí všechny uživatele bez rozdílu zkušeností. Jednoduché, avšak propracované uživatelské rozhraní vám nabídne snadné ovládání programu, možnosti rozšíření simulátoru o další oficiální i neoficiální add-ony a také vám nabídne různorodé scénáře a prostředí v dokonalém grafickém zpracování. Samostatnou kapitolou této verze je též zvuk, patří k tomu nejlepšímu, co lze na železničních simulátorech dnes zažít. Z výběru tratí můžeme zmínit např. 

  • Mittenwaldbahn (Rakousko)
  • Peninsula Corridor (US)
  • North Wales Coastal (Wales - Velká Británie)

 

Hardwarové požadavky: Windows 7 / 8.1, Procesor: 2.8 GHz Core 2 Duo (3.2 GHz Core 2 Duo doporučeno), AMD Athlon MP, 4 GB RAM, 512 MB VRAM - 1GB doporučeno, Pixel Shader 3.0 (AGP PCIe), DirectX®: 9.0c, 40 GB HD volného prostoru na pevném disku, Direct X 9.0c kompatibilní zvukovou kartu, internetové připojení, Quicktime Player přehrávač je vyžadován pro přehrávání videí v simulátoru.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.